Napisz do nas

  Systemy rekuperacji z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, a to wszystko za sprawą wszechstronności zastosowania, jakie oferują. Tego typu urządzenia przez cały rok i bez względu na panujące warunki atmosferyczne wymieniają powietrze, jednocześnie obniżając stopień jego wilgotności i pozwalając zaoszczędzić na ogrzewaniu w okresie jesienno-zimowym.

  Rekuperacja Siemianowice Śląskie

  W WASO KLIM znajdą Państwo rekuperację od znanych producentów, którzy są również naszymi partnerami, w tym od marki LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. Wysokiej jakości jednostki gwarantują niezawodność działania i mogą zostać wykorzystane w każdej przestrzeni – domu, biurze, sklepie czy nawet hali produkcyjnej. W ofercie naszej firmy czekają również na Państwa profesjonalne usługi z zakresu montażu i serwisu rekuperacji świadczone na terenie Siemianowic Śląskich i okolic.
  W WASO KLIM prowadzimy bezpłatne doradztwo z zakresu systemów rekuperacji, dedykowane mieszkańcom Siemianowic Śląskich i pobliskich miejscowości, którzy chcieliby wyposażyć posiadane przestrzenie w nowoczesne rozwiązania. W trakcie konsultacji mogą Państwo nie tylko poznać opinię eksperta na temat odpowiedniego urządzenia, ale także uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. Co więcej, zachęcamy również do skorzystania z możliwości dokonania darmowej wyceny.

  W przypadku zainteresowania ofertą WASO KLIM zapraszamy do kontaktu!
  Zapraszamy do skorzystania z usługi montażu i serwisu rekuperacji. Fachowcy WASO KLIM zadbają o to, aby wybrany przez Państwa system działał niezawodnie przez wiele lat.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
  bezpieczny, wygodny dom

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii