Napisz do nas

Nowo wybudowany czy remontowany budynek potrzebuje sprawnie działającego systemu rekuperacyjnego. Pozwoli to na sprawną cyrkulację powietrza w pomieszczeniach, a także zminimalizuje znaczne straty ciepła, które zawyżają rachunki za ogrzewanie. W WASO KLIM oferujemy wysokiej klasy rekuperatory od najlepszych światowych producentów, które pozwolą na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania szczególnie w okresie zimowym. Montaż i serwis urządzeń rekuperacyjnych to idealna propozycja dla mieszkańców Sosnowca, która jest dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie. Jako firma z doświadczeniem gwarantujemy doskonałą jakość, szybką realizację oraz bardzo konkurencyjne stawki. Każdy klient jest dla nas istotny, dlatego do każdego zlecenia w WASO KLIM podchodzimy indywidualnie. Warto zainteresować się naszą bogatą paletą produktów i usług w atrakcyjnych cenach.

Rekuperacja WASO KLIM Sosnowiec – serwis, montaż

Korzystamy z bogatego doświadczenie naszej kadry, która bardzo profesjonalnie podchodzi do montażu urządzeń rekuperacyjnych oraz ich cyklicznego serwisowania, wpływającego pozytywnie na ich działanie. Firma WASO KLIM zrealizuje każde zlecenie w Sosnowcu niezależnie od rodzaju budynku. Montaż rekuperatorów może się odbywać w zwykłych domach, biurowcach, a nawet większych powierzchniach jak hale produkcyjne. Nasi pracownicy pomogą również w darmowej wycenie, która określi cały kosztorys inwestycji.

Warto inwestować w tak ekologiczne rozwiązanie, jakim jest system rekuperacyjny w budynku, który pomoże w znacznym obniżeniu kosztów eksploatacji. Montaż i serwis rekuperatorów dla klientów z Sosnowca to świetna inwestycja, która na pewno się zwróci. W WASO KLIM zadbamy, żeby montaż przebiegał jak najmniej uciążliwe dla osób przebywających wewnątrz budynku z zachowaniem zasad BHP. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wysłania wiadomości na naszą skrzynkę mailową, żeby poznać więcej szczegółów na temat naszej oferty.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
bezpieczny, wygodny dom

Jak to robimy

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii