Napisz do nas

  Nowo wybudowany czy remontowany budynek potrzebuje sprawnie działającego systemu rekuperacyjnego. Pozwoli to na sprawną cyrkulację powietrza w pomieszczeniach, a także zminimalizuje znaczne straty ciepła, które zawyżają rachunki za ogrzewanie. W WASO KLIM oferujemy wysokiej klasy rekuperatory od najlepszych światowych producentów, które pozwolą na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania szczególnie w okresie zimowym. Montaż i serwis urządzeń rekuperacyjnych to idealna propozycja dla mieszkańców Sosnowca, która jest dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie. Jako firma z doświadczeniem gwarantujemy doskonałą jakość, szybką realizację oraz bardzo konkurencyjne stawki. Każdy klient jest dla nas istotny, dlatego do każdego zlecenia w WASO KLIM podchodzimy indywidualnie. Warto zainteresować się naszą bogatą paletą produktów i usług w atrakcyjnych cenach.

  Rekuperacja WASO KLIM Sosnowiec – serwis, montaż

  Korzystamy z bogatego doświadczenie naszej kadry, która bardzo profesjonalnie podchodzi do montażu urządzeń rekuperacyjnych oraz ich cyklicznego serwisowania, wpływającego pozytywnie na ich działanie. Firma WASO KLIM zrealizuje każde zlecenie w Sosnowcu niezależnie od rodzaju budynku. Montaż rekuperatorów może się odbywać w zwykłych domach, biurowcach, a nawet większych powierzchniach jak hale produkcyjne. Nasi pracownicy pomogą również w darmowej wycenie, która określi cały kosztorys inwestycji.

  Warto inwestować w tak ekologiczne rozwiązanie, jakim jest system rekuperacyjny w budynku, który pomoże w znacznym obniżeniu kosztów eksploatacji. Montaż i serwis rekuperatorów dla klientów z Sosnowca to świetna inwestycja, która na pewno się zwróci. W WASO KLIM zadbamy, żeby montaż przebiegał jak najmniej uciążliwe dla osób przebywających wewnątrz budynku z zachowaniem zasad BHP. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wysłania wiadomości na naszą skrzynkę mailową, żeby poznać więcej szczegółów na temat naszej oferty.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
  bezpieczny, wygodny dom

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii