Napisz do nas

Firma WASO KLIM specjalizuje się w dostarczaniu klientom indywidualnym i biznesowym ze Świętochłowic niezawodnych i nowoczesnych systemów rekuperacji wyprodukowanych przez jedne z najlepszych marek na świecie. Proponowane urządzenia posiadają wszechstronne zastosowanie, dzięki czemu można zamontować je zarówno w domu czy mieszkaniu, jak i w sklepie, basenie, hali produkcyjnej czy też biurze. Przez cały rok zapewniają stałą wymianę powietrza i obniżenie stopnia jego wilgotności, a systemy wyposażone w filtry dodatkowo gwarantują nieustanną poprawę jego jakości.

Rekuperacja Świętochłowice

Ponadto w WASO KLIM zapewniamy Państwu jednostki dopasowane do specyfiki konkretnej przestrzeni po dokonaniu właściwych pomiarów oraz montaż i serwis rekuperacji na terenie Świętochłowic i pobliskich miejscowości w konkurencyjnej cenie.
Klientów ze Świętochłowic i okolic zachęcamy do skorzystania z oferty darmowego doradztwa prowadzonego przez doświadczonych specjalistów z branży. Odpowiednio wykwalifikowani konsultanci pomogą Państwu w doborze właściwej jednostki, uwzględniając warunki panujące w danej przestrzeni, a także dokonają bezpłatnej wyceny zakupu i montażu wybranego systemu rekuperacji jeszcze przed rozpoczęciem prac. Fachowcy z WASO KLIM nieustannie pozostają do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu.
W WASO KLIM oferujemy profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny rekuperacji. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, rzetelność i najwyższą jakość świadczonych usług.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
bezpieczny, wygodny dom

Jak to robimy

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii