Napisz do nas

Rekuperacja dostępna w ofercie firmy WASO KLIM to rozwiązanie nowoczesne, energooszczędne i niezawodne, czego gwarancją jest wykorzystanie do ich produkcji wysokiej jakości materiałów oraz dopasowanie systemów do warunków panujących w konkretnej przestrzeni.

Rekuperacja Tychy

Proponujemy Państwu urządzenia od znanych, światowych marek, które doskonale sprawdzają się w domach, mieszkaniach, biurach, sklepach, bankach, basenach czy halach produkcyjnych. Rekuperacja umożliwia bieżącą wymianę powietrza i utrzymanie optymalnego stopnia jego wilgotności, co w efekcie wpływa pozytywnie na komfort i samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu. Zachęcamy również do skorzystania z oferty montażu i serwisu rekuperacji na terenie Tychów i okolic. Usługi są przeprowadzane przez odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców.
Z myślą o Państwa zadowoleniu w WASO KLIM zapewniamy bezpłatne doradztwo. Specjaliści z branży udzielają wskazówek na temat wyboru odpowiedniego systemu rekuperacji, jednocześnie podpowiadając, na co zwrócić uwagę w trakcie ich montażu czy codziennego użytkowania. Na Państwa życzenie dokonujemy również darmowej wyceny realizacji zlecenia, dzięki której mogą Państwo uzyskać informacje na temat planowanych kosztów instalacji urządzenia w konkretnej przestrzeni. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Fachowy montaż pozwala uniknąć częstych awarii rekuperacji i zwiększonego zużycia energii. W WASO KLIM oferujemy Państwu pomoc w instalacji wybranego systemu na terenie Tychów i okolic, w trakcie którego każdą z czynności przeprowadzamy z największą starannością. Zachęcamy również do skorzystania z usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego rekuperacji, dzięki któremu upewnią się Państwo, że urządzenie działa bez zarzutu. W przypadku jakichkolwiek awarii zapewniamy ich szybką naprawę.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Modele

Oferta WASO KLIM to gwarancja:

  • bezpłatnego doradztwa i wyceny,
  • wysokiej jakości systemów rekuperacji w konkurencyjnej cenie,
  • fachowej obsługi,
  • usług świadczonych z pełnym profesjonalizmem i rzetelnością.

Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
bezpieczny, wygodny dom

Jak to robimy

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  

WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii