Napisz do nas

  Rekuperacja dostępna w ofercie firmy WASO KLIM to rozwiązanie nowoczesne, energooszczędne i niezawodne, czego gwarancją jest wykorzystanie do ich produkcji wysokiej jakości materiałów oraz dopasowanie systemów do warunków panujących w konkretnej przestrzeni.

  Rekuperacja Tychy

  Proponujemy Państwu urządzenia od znanych, światowych marek, które doskonale sprawdzają się w domach, mieszkaniach, biurach, sklepach, bankach, basenach czy halach produkcyjnych. Rekuperacja umożliwia bieżącą wymianę powietrza i utrzymanie optymalnego stopnia jego wilgotności, co w efekcie wpływa pozytywnie na komfort i samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu. Zachęcamy również do skorzystania z oferty montażu i serwisu rekuperacji na terenie Tychów i okolic. Usługi są przeprowadzane przez odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców.
  Z myślą o Państwa zadowoleniu w WASO KLIM zapewniamy bezpłatne doradztwo. Specjaliści z branży udzielają wskazówek na temat wyboru odpowiedniego systemu rekuperacji, jednocześnie podpowiadając, na co zwrócić uwagę w trakcie ich montażu czy codziennego użytkowania. Na Państwa życzenie dokonujemy również darmowej wyceny realizacji zlecenia, dzięki której mogą Państwo uzyskać informacje na temat planowanych kosztów instalacji urządzenia w konkretnej przestrzeni. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

  Fachowy montaż pozwala uniknąć częstych awarii rekuperacji i zwiększonego zużycia energii. W WASO KLIM oferujemy Państwu pomoc w instalacji wybranego systemu na terenie Tychów i okolic, w trakcie którego każdą z czynności przeprowadzamy z największą starannością. Zachęcamy również do skorzystania z usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego rekuperacji, dzięki któremu upewnią się Państwo, że urządzenie działa bez zarzutu. W przypadku jakichkolwiek awarii zapewniamy ich szybką naprawę.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Modele

  Oferta WASO KLIM to gwarancja:

  • bezpłatnego doradztwa i wyceny,
  • wysokiej jakości systemów rekuperacji w konkurencyjnej cenie,
  • fachowej obsługi,
  • usług świadczonych z pełnym profesjonalizmem i rzetelnością.

  Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
  bezpieczny, wygodny dom

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii