Napisz do nas

  Dzisiejsze budynki potrzebują nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań, które pomogą w znacznym obniżeniu kosztów eksploatacji. Dlatego firma WASO KLIM oferuje wysokiej klasy systemy rekuperacyjne, które można zamontować w budynkach na terenie całych Żor. Rekuperatory wyprodukowane przez najlepszych producentów pomogą w poprawnej cyrkulacji powietrza, a także w zatrzymaniu niepotrzebnych strat energii spowodowanych ucieczką ciepła. Jest to doskonały sposób na obniżkę rachunków za ogrzewanie nawet w sezonie grzewczym. Do każdego klienta podchodzimy z takim samym zapałem, oferując montaż systemów rekuperacyjnych oraz okresowy serwis, który pomoże w prawidłowej i bezawaryjnej pracy urządzenia. WASO KLIM stawia na szybką realizację, doskonałą jakość oraz atrakcyjne, konkurencyjne stawki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Rekuperacja WASO KLIM Żory – serwis, montaż

  Każdy z naszych pracowników jest doskonale wyszkolony, dzięki czemu poradzą sobie nawet z największymi przeciwnościami w trakcie realizacji trudnych zadań. Oferujemy cały wachlarz urządzeń rekuperacyjnych, których montaż i serwis możemy przeprowadzić w każdym budynku w Żorach. WASO KLIM oferuje również darmową wycenę, która będzie miała wpływa na wybór odpowiedniego rozwiązania, a także pomoże określić wszystkie koszty, jakie powinna ponieść inwestycja. Warto się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej szczegółów.

  Serwis i montaż rekuperacji to idealna oferta dla każdego właściciela budynku w Żorach, która pomoże w obniżeniu kosztów ogrzewania. Nadają się do tego zwykłe budynki mieszkalne, pomieszczenia biurowe, hale produkcyjne i konferencyjne. Pracownicy WASO KLIM przygotują miejsce pracy w zgodzie ze sztuką budowlaną oraz z zachowaniem przepisów BHP. Postarają się również maksymalnie obniżyć niedogodności związane z montażem lub serwisem rekuperatorów. Zapraszamy do zapoznania się z wielkimi możliwościami, jakie oferuje WASO KLIM!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
  bezpieczny, wygodny dom

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii