Napisz do nas

  Niezbędnym systemem w każdym domu, mieszkaniu, biurze czy innym budynku użytkowym jest wentylacja. Bielsko-Biała to jeden z obszarów naszych działań. Sprawne działanie wentylacji zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i jego sprawną wymianę pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem. Dzięki temu korzystanie z wszelkich pomieszczeń jest komfortowe, również dla osób z astmą czy alergików. Dlatego też warto postawić na sprawdzone technologie, rozwiązania i doświadczoną ekipę, która specjalizuje się w wentylacji. Nasza firma proponuje wysokiej jakości systemy, które z całą pewnością wniosą powiew świeżego powietrza do wszystkich pomieszczeń. Pomagamy na każdym etapie realizacji – od wyboru odpowiedniego systemu, przez montaż, dalsze doradztwo oraz oczywiście serwis.

  Sprawdzone systemy wentylacyjne w Bielsko-Białej

  Systemy wentylacyjne w Bielsko-Białej montowane przez firmę WASO KLIM to sprawdzone urządzenia od najpopularniejszych producentów na świecie. Dysponujemy sprzętem od takich firm jak LG, Sinclair, Mitsubishi. Wszystkie katalogi znajdą Państwo oczywiście na naszej stronie, jednak nasi doradcy zawsze służą pomocą i chętnie przybliżą Państwu pełen asortyment. Nasza oferta obejmuje:

  • wentylację grawitacyjną,
  • wentylację mechaniczną.

  Oprócz tego dysponujemy systemami oddymiającymi. Jesteśmy przekonani, że nasi doradcy dobiorą odpowiednie rozwiązanie do Państwa wnętrza. Oferowaną przez nas wentylację mogą Państwo uzupełnić także o system klimatyzacji w Bielsko-Białej, również montowany przez naszych specjalistów.

  Wentylacja Bielsko Biała – doradztwo, serwis, montaż

  Bogata oferta naszej firmy obejmuje doradztwo, serwis i montaż wentylacji w Bielsko Białej oraz pobliskich miejscowościach. Nasz zespół wykwalifikowanych doradców zapewnia profesjonalne wsparcie z zakresu wentylacji w domu oraz pomieszczeniach biurowych. W zakres konsultacji wchodzi bezpłatne dopasowanie rozwiązania do konkretnej przestrzeni, objaśnienie funkcjonowania systemów oraz wycena. Nasi konsultanci odpowiedzą również na wszelkie pytania. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że zamontowane systemy będą najwyższej jakości. Co ważne, po montażu wciąż jesteśmy do Państwa dyspozycji. Przeprowadzamy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, a także wykonujemy wszystkie prace serwisowe zapewniające prawidłowe funkcjonowanie wentylacji.

  Sprawdzona wentylacja w Bielsko Białej od WASO KLIM

  Jeśli poszukują Państwo sprawdzonej wentylacji w Bielsko Białej, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Co zyskują Państwo, współpracując z WASO KLIM? To przede wszystkim:

  • bezpłatne doradztwo i wycenę,
  • terminowe wykonawstwo,
  • doświadczony zespół monterów z certyfikatami i uprawnieniami,
  • fachowy montaż,
  • serwis gwarancyjny, pogwarancyjny,
  • przeglądy i prace konserwacyjne,
  • konkurencyjne ceny wentylacji w Bielsko-Białej spośród wszystkich firm.

  Mamy wieloletnie doświadczenie związane z doradztwem, montażem i serwisem wentylacji. Nasza wiedza oraz zdobyte umiejętności to gwarancja świadczenia usług na jak najwyższym poziomie i w zgodzie z obowiązującymi przepisami BHP. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii