Napisz do nas

WASO KLIM to firma z wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu możemy zagwarantować Państwu usługi spełniające wszelkie standardy i świadczone z największą rzetelnością. W przygotowanej ofercie znajdą Państwo nowoczesne systemy wentylacji dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym z Bytomia i pobliskich miejscowości. Niezawodne rozwiązania, które umożliwiają wymianę powietrza w pomieszczeniach, obejmują wentylację mechaniczną i grawitacyjną, czyli naturalną.

Wentylacja Bytom

Dzięki nim przebywanie w przestrzeniach mieszkalnych, biurowych czy też obiektach staje się komfortowe i bezpieczne dla zdrowia. Zapewniamy również systemy oddymiające, które okazują się być niezwykle skuteczne w przypadku wystąpienia pożaru w budynku. Oferta WASO KLIM obejmuje również profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wentylacji w Bytomiu i okolicach.
W WASO KLIM mogą Państwo skorzystać z usługi darmowego doradztwa, czyli konsultacji z jednym z pracowników naszej firmy, który posiada niezbędną wiedzę i kwalifikacje z zakresu wentylacji. W ich trakcie dowiedzą się Państwo, na jaki rodzaj systemu warto się zdecydować i na co zwrócić uwagę w trakcie jego montażu i serwisu. Co więcej, na Państwa życzenie dokonujemy bezpłatnej wyceny. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zespół WASO KLIM nieustannie pozostaje do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!
Zespół WASO KLIM specjalizuje się w przeprowadzaniu fachowego montażu systemów wentylacji.

Prace rozpoczynają się po dokonaniu dokładnych pomiarów i uzgodnieniu z Państwem niezbędnych szczegółów, a instalacja jednostek odbywa się w całkowitym bezpieczeństwie i zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP. Staranny montaż gwarantuje niezawodność działania urządzeń oraz minimalizuje ryzyko powstawania częstych awarii. Zachęcamy także do skorzystania z serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, czyli usługi pozwalającej na sprawdzenie stanu technicznego wszystkich elementów wentylacji i przeprowadzenie ich konserwacji, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  

WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii