Napisz do nas

  WASO KLIM to firma z wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu możemy zagwarantować Państwu usługi spełniające wszelkie standardy i świadczone z największą rzetelnością. W przygotowanej ofercie znajdą Państwo nowoczesne systemy wentylacji dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym z Bytomia i pobliskich miejscowości. Niezawodne rozwiązania, które umożliwiają wymianę powietrza w pomieszczeniach, obejmują wentylację mechaniczną i grawitacyjną, czyli naturalną.

  Wentylacja Bytom

  Dzięki nim przebywanie w przestrzeniach mieszkalnych, biurowych czy też obiektach staje się komfortowe i bezpieczne dla zdrowia. Zapewniamy również systemy oddymiające, które okazują się być niezwykle skuteczne w przypadku wystąpienia pożaru w budynku. Oferta WASO KLIM obejmuje również profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wentylacji w Bytomiu i okolicach.
  W WASO KLIM mogą Państwo skorzystać z usługi darmowego doradztwa, czyli konsultacji z jednym z pracowników naszej firmy, który posiada niezbędną wiedzę i kwalifikacje z zakresu wentylacji. W ich trakcie dowiedzą się Państwo, na jaki rodzaj systemu warto się zdecydować i na co zwrócić uwagę w trakcie jego montażu i serwisu. Co więcej, na Państwa życzenie dokonujemy bezpłatnej wyceny. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zespół WASO KLIM nieustannie pozostaje do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!
  Zespół WASO KLIM specjalizuje się w przeprowadzaniu fachowego montażu systemów wentylacji.

  Prace rozpoczynają się po dokonaniu dokładnych pomiarów i uzgodnieniu z Państwem niezbędnych szczegółów, a instalacja jednostek odbywa się w całkowitym bezpieczeństwie i zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP. Staranny montaż gwarantuje niezawodność działania urządzeń oraz minimalizuje ryzyko powstawania częstych awarii. Zachęcamy także do skorzystania z serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, czyli usługi pozwalającej na sprawdzenie stanu technicznego wszystkich elementów wentylacji i przeprowadzenie ich konserwacji, jeśli zajdzie taka potrzeba.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii