Napisz do nas

  Poszukują Państwo firmy zajmującej się wentylacją w Chorzowie? Dobrze Państwo trafili! Instalujemy systemy wentylacyjne u klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Mamy za sobą mnóstwo realizacji – od niewielkich lokali usługowych, przez sklepy, galerie handlowe, budynki wielorodzinne, aż po zakłady przemysłowe. Ogromne doświadczenie, które zdobyliśmy przez 20 lat, pozwala nam na podjęcie wszystkich wyzwań. Dostępny asortyment obejmuje wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, wentylację grawitacyjną i przemysłową w konkurencyjnej cenie. Posiadamy również niezawodne systemy oddymiające, które okazują się szczególnie pomocne w przypadku wystąpienia pożaru. Jeśli szukają Państwo skutecznego sposobu na podwyższenie jakości powietrza w budynku i nieustanne usuwanie z niego zanieczyszczeń – zapraszamy do kontaktu z WASO KLIM. Działamy na terenie całego Śląska, dlatego, jeśli pochodzą państwo z okolicznych miejscowości – zapewnimy montaż wentylacji w Katowicach, Sosnowcu, Rudzie Śląskiej czy Bytomiu.

  Wentylacja WASO KLIM Chorzów – serwis, montaż, przeglądy

  Klientów zainteresowanych montażem wentylacji w Chorzowie i pobliskich miejscowościach zachęcamy do skorzystania z usługi bezpłatnego doradztwa. Specjaliści WASO KLIM każdego dnia pomagają właścicielom domów, biur i różnorodnych obiektów w wyborze właściwego rodzaju systemu oraz podpowiadają, na co warto zwrócić uwagę w trakcie samej instalacji i korzystania z jednostek. W trakcie konsultacji przeprowadzamy również darmową wycenę, dzięki której jeszcze przed montażem wentylacji w Chorzowie poznasz cenę planowanych prac.

  W WASO KLIM zajmujemy się nie tylko sprzedażą wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, przemysłowej i grawitacyjnej. Nasz zespół zapewnia również profesjonalny montaż wentylacji w Chorzowie. W trakcie prac przestrzegamy zasad BHP i upewniamy się, że instalacja przebiega bez zakłócania komfortu osób, które w danym momencie przebywają w budynku. Zajmujemy się zarówno wentylacją mechaniczną w Chorzowie, jak i grawitacyjną. W trakcie użytkowania wentylacji w Chorzowie i okolicach zachęcamy także do przeprowadzania regularnych przeglądów i serwisowania jednostek. Nasz doświadczony zespół przeprowadzi pomiary wentylacji, sprawdzi jej drożność i wykona wszystkie niezbędne prace serwisowe.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Sprawdzony partner w Chorzowie – Wentylacja WASO KLIM

  Szukają Państwo sprawdzonego partnera od wentylacji w Chorzowie? Dobrze Państwo trafili. Firma WASO KLIM z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku podejmie się każdego zlecenia. Co zyskają Państwo dzięki naszej współpracy? To między innymi:

  • oświadczony zespół doradców technicznych, monterów i serwisantów,
  • usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • konkurencyjna cena wentylacji w Chorzowie,
  • bezpłatne doradztwo i wycena szacunkowych kosztów inwestycji,
  • fachowy montaż wentylacji,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielami i osobistego przekonania się, dlaczego warto z nami współpracować. Zapraszamy!

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii