Napisz do nas

  Witaj na stronie WASO KLIM – firmy, która od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu niezawodnej wentylacji na terenie Chorzowa i pobliskich miejscowości. Nowoczesne rozwiązania, które znajdziesz w naszej ofercie, to propozycje dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, którzy szukają skutecznego sposobu na podwyższenie jakości powietrza w budynku i nieustanne usuwanie z niego zanieczyszczeń. Dostępny asortyment obejmuje wentylację grawitacyjną, mechaniczną z odzyskiem ciepła i przemysłową w konkurencyjnej cenie. Posiadamy również niezawodne systemy oddymiające, które okazują się szczególnie pomocne w przypadku wystąpienia pożaru. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i skorzystania z usługi montażu wentylacji w Chorzowie!

  Wentylacja WASO KLIM Chorzów – serwis, montaż, przeglądy

  Klientów zainteresowanych montażem wentylacji w Chorzowie i pobliskich miejscowościach zachęcamy do skorzystania z usługi bezpłatnego doradztwa. Specjaliści WASO KLIM każdego dnia pomagają właścicielom domów, biur i różnorodnych obiektów w wyborze właściwego rodzaju systemu oraz podpowiadają, na co warto zwrócić uwagę w trakcie samej instalacji i korzystania z jednostek. W trakcie konsultacji przeprowadzamy również darmową wycenę, dzięki której jeszcze przed montażem wentylacji w Chorzowie poznasz cenę planowanych prac. Zapraszamy do kontaktu!

  W WASO KLIM zajmujemy się nie tylko sprzedażą wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, przemysłowej i grawitacyjnej. Nasz zespół zapewnia również profesjonalny montaż wybranego systemu po wcześniejszym dokonaniu precyzyjnych pomiarów. W trakcie prac przestrzegamy zasad BHP i upewniamy się, że instalacja przebiega bez zakłócania komfortu osób, które w danym momencie przebywają w budynku. W trakcie użytkowania wentylacji w Chorzowie i okolicach zachęcamy także do przeprowadzania regularnych przeglądów i serwisowania jednostek.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii