Napisz do nas

  Oferta firmy WASO KLIM obejmuje szereg nowoczesnych i niezawodnych systemów dedykowanych budynkom mieszkalnym, biurowym, serwerowniom czy też obiektom. Oprócz klimatyzacji, rekuperacji i pomp ciepła posiadamy także wentylację, czyli rozwiązanie, dzięki któremu nieustanna cyrkulacja powietrza pomiędzy pomieszczeniami a terenem zewnętrznym budynków staje się bezproblemowa i prosta w samodzielnej regulacji.

  Wentylacja Chrzanów

  Przygotowana oferta obejmuje wentylację mechaniczną i grawitacyjną w konkurencyjnych cenach oraz niezawodne systemy oddymiające. Każde z rozwiązań zostało wyprodukowane przez jedne z najbardziej renomowanych marek na świecie, cieszących się zaufaniem klientów i specjalistów z branży. Firma WASO KLIM specjalizuje się również w montażu i serwisie wentylacji na terenie Chrzanowa i okolicznych miejscowości.
  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty bezpłatnego doradztwa dedykowanego klientom z Chrzanowa i okolic. Konsultacje z odpowiednio wykwalifikowanym profesjonalistą z firmy WASO KLIM są doskonałą okazją, aby uzyskać niezbędną pomoc w wyborze właściwego systemu wentylacji i otrzymać odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania. Dodatkowo zapewniamy również darmową wycenę realizacji zlecenia, pozwalającą na poznanie kosztów planowanych prac jeszcze przed ich rozpoczęciem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!
  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usługi profesjonalnego montażu systemów wentylacji przeprowadzanego przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

  Instalacja wybranej jednostki odbywa się po uprzednim dokonaniu niezbędnych pomiarów i dopasowaniu rodzaju wentylacji do specyfiki danej przestrzeni. Dodatkowo w WASO KLIM prowadzimy sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów na terenie Chrzanowa i okolic. Regularne korzystanie z oferowanej usługi pozwala przedłużyć żywotność wentylatora, umożliwia oczyszczenie jego elementów i sprawdzenie ich stanu technicznego. W przypadku jakiejkolwiek awarii pracownicy firmy zapewniają szybką i niedrogą naprawę.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Wentylacja

  Firma WASO KLIM może zapewnić wszystkim klientom indywidualnym i biznesowym:

  • bezpłatne doradztwo prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników,
  • darmową wycenę,
  • konkurencyjne ceny rozwiązań wentylacyjnych pochodzących od cenionych na świecie producentów,
  • najwyższą jakość świadczonych usług potwierdzoną licznymi certyfikatami,
  • profesjonalny montaż wentylacji w domach, biurach i obiektach,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • fachowe podejście i rzetelność na każdym etapie współpracy.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii