Napisz do nas

Systemy wentylacji są w obecnych czasach jednym z niezbędnych elementów wyposażenia przestrzenii, w których często przebywa duża liczba osób. Umożliwienie bezproblemowej cyrkulacji powietrza wpływa na jego jakość oraz poprawia komfort i samopoczucie odwiedzających.

Wentylacja Czeladź

Główną zaletą urządzeń jest możliwość samodzielnej i dowolnej regulacji ich działania. W ofercie WASO KLIM klienci indywidualni i biznesowi znajdą bogaty wybór jednostek od najlepszych producentów, wśród których nie zabrakło wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej. Posiadamy również nowoczesne systemy oddymiające, które zapewniają bezpieczeństwo w wypadku pożaru w dużych obiektach. Oprócz pomocy w doborze właściwych urządzeń w ofercie firmy znajdą Państwo także profesjonalny montaż wentylacji oraz jej serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie Czeladzi i okolic.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z usługi profesjonalnego i całkowicie bezpłatnego doradztwa z zakresu rozwiązań wentylacyjnych. Grupa odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych konsultantów nieustannie pozostaje do Państwa dyspozycji, oferując fachową pomoc w wyborze właściwych urządzeń i udzielając wskazówek na temat ich odpowiedniego codziennego użytkowania.

Na Państwa życzenie dokonujemy również darmowej wyceny realizacji prac w domu, biurze czy obiekcie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego!
Montaż wentylacji i jej regularne serwisowanie są kluczowe, aby zagwarantować jej odpowiednie i bezawaryjne działanie przez wiele lat. W WASO KLIM zadbamy o to, aby urządzenia służyły Państwu jak najdłużej.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  

WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii