Napisz do nas

  Jednym z obszarów pracy naszej firmy jest wentylacja. Częstochowa to kolejne z miast, w którym prowadzimy czynny dobór, montaż i serwis systemów wentylacyjnych. Brak prawidłowej wentylacji niesie za sobą szereg negatywnych skutków, zarówno dla ludzi, jak i budownictwa. W wyniku spalania paliw kopalnych, działalności rolniczej czy eksploatacji górniczej w powietrzu pojawia się wiele szkodliwych substancji. Wpływają one negatywnie na nasze zdrowie i samopoczucie, powodując bóle głowy, uczucie zmęczenia i rozdrażnienia; odpowiadają również za rozwijanie się chorób dróg oddechowych. Nieodpowiednia wentylacja skutkuje także zwiększoną wilgotnością. Jej najbardziej widocznymi efektami są rozwój grzybów, pleśni czy glonów, nadmierne parowanie szyb oraz niedające się wysuszyć pranie. Aby zminimalizować te czynniki wpływające na pogorszenie samopoczucia i zdrowia, warto zadbać o odpowiednią wentylację w pomieszczeniach. Zaobserwowali Państwo wyżej wymienione objawy? A może stoją Państwo przed wyborem wentylacji do swojego nowego domu? Pomożemy w każdym z tych przypadków. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą usług wentylacyjnych w Częstochowie oferowanych przez naszą firmę.

  Montaż, serwis i przegląd wentylacji w Częstochowie

  WASO KLIM oferuje montaż, serwis i przegląd wentylacji w Częstochowie oraz okolicznych miejscowościach. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu instalacji wentylacyjnych w obiektach o różnym przeznaczeniu. Zajmiemy się zarówno domem i mieszkaniem, jak i pomieszczeniem biurowym, usługowym czy przemysłowym. Zakres naszych działań to:

  • montaż wentylacji grawitacyjnej,
  • montaż wentylacji mechanicznej,
  • wykonywanie systemów oddymiania grawitacyjnego,
  • serwis wentylacji montowanej przez naszą firmę oraz inne podmioty,
  • pomiary wentylacji sprawdzające cyrkulację powietrza.

  Nasz specjalista dokona szczegółowych pomiarów obiektu, a następnie na podstawie zgromadzonych danych zaproponuje Państwu najlepsze rozwiązanie, uwzględniając przy tym czynnik ekonomiczny. Zapewnimy profesjonalny montaż wentylacji i późniejszy serwis systemów.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Dlaczego wybrać WASO KLIM w Częstochowie?

  Szukają Państwo sprawdzonej ekipy oferującej montaż i doradztwo wentylacyjne w Częstochowie? Wybierając naszą firmę, otrzymają Państwo:

  • doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • darmowe doradztwo i bezpłatną wycenę,
  • fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów każdej firmy,
  • konkurencyjne ceny wentylacji w Częstochowie,
  • dostęp do najlepszych systemów wentylacji na rynku w konkurencyjnych cenach.

  W naszym obszernym portfolio znajdują się takie realizacje jak wentylacja budynków mieszkalnych, galerii handlowych, zakładów przemysłowych. Jeśli są Państwo zainteresowani systemami wentylacyjnymi w Częstochowie i okolicy, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

  Najlepsze systemy wentylaci
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii