Napisz do nas

  Brak prawidłowej wentylacji niesie za sobą szereg negatywnych skutków, zarówno dla ludzi, jak i budownictwa. W wyniku spalania paliw kopalnych, działalności rolniczej czy eksploatacji górniczej w powietrzu pojawia się wiele szkodliwych substancji. Wpływają one negatywnie na nasze zdrowie i samopoczucie, powodując bóle głowy, uczucie zmęczenia i rozdrażnienia; odpowiadają również za rozwijanie się chorób dróg oddechowych. Nieodpowiednia wentylacja skutkuje także zwiększoną wilgotnością. Jej najbardziej widocznymi efektami są rozwój grzybów, pleśni czy glonów, nadmierne parowanie szyb oraz niedające się wysuszyć pranie.

   

  Montaż, serwis i przeglądy wentylacji w budynkach każdego przeznaczenia

  Jeśli zauważyli Państwo wymienione powyżej objawy, najprawdopodobniej Państwa mieszkanie czy biuro nie jest prawidłowo wentylowane. Na szczęście możemy zaradzić tej sytuacji. WASO KLIM ma kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu instalacji wentylacyjnych w obiektach o różnym przeznaczeniu. Nasze usługi obejmują montaż wentylacji grawitacyjnej, która jest rozwiązaniem oszczędnym, gdyż nie zużywa energii elektrycznej, oraz mechanicznej, całkowicie niezależnej od warunków atmosferycznych. Zajmujemy się również wykonawstwem systemów oddymiania grawitacyjnego. Nasz specjalista dokona szczegółowych pomiarów obiektu, a następnie na podstawie zgromadzonych danych zaproponuje Państwu najlepsze rozwiązanie, uwzględniając przy tym czynnik ekonomiczny. Dodatkowo zapewniamy serwis wentylacji każdego typu, nie tylko wykonanej przez naszą firmę, oraz pomiary wentylacji, które wykażą, czy cyrkulacja powietrza w obiekcie przebiega w prawidłowy sposób. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.

  Decydując się na skorzystanie z oferty WASO KLIM, zapewniają sobie Państwo:

  • dostęp do najlepszych systemów wentylacji na rynku w konkurencyjnych cenach,
  • pomoc doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych fachowców,
  • bezpłatną wycenę i doradztwo,
  • profesjonalny montaż i serwis urządzeń.
  Najlepsze systemy wentylaci
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii