Napisz do nas

  W ofercie firmy WASO KLIM znajdą Państwo nowoczesne i energooszczędne rozwiązania dedykowane domom, biurom, serwerowniom i różnym obiektom, np. sklepom, bankom, restauracjom czy halom produkcyjnym. Dostępny asortyment obejmuje między innymi wentylację grawitacyjną i mechaniczną, czyli systemy umożliwiające cyrkulację powietrza i podnoszące komfort osób, które przebywają w danych pomieszczeniach i budynkach. W przygotowanej ofercie czekają na Państwa propozycje od cenionych na świecie producentów, które wyróżniają się łatwością obsługi i niezawodnością działania.

  Wentylacja Dąbrowa Górnicza

  WASO KLIM nie tylko pomaga w wyborze właściwej jednostki, ale także zapewnia fachowy montaż wentylacji i jej serwis na terenie Dąbrowy Górniczej w bardzo przystępnych cenach. Wszelkie prace wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP przez wykwalifikowanych pracowników.
  Klientów z Dąbrowy Górniczej i okolic serdecznie zachęcamy do skorzystania z usługi bezpłatnego doradztwa z zakresu rozwiązań wentylacyjnych. Specjaliści WASO KLIM pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego urządzenia oraz odpowiedzą na wszelkie pytania związane z jego montażem, serwisem czy też eksploatacją. Dodatkowo na Państwa życzenie dokonujemy darmowej wyceny planowanych prac, pozwalającej na poznanie ich dokładnych kosztów. Zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu. Do usłyszenia!

  Aby zagwarantować wentylacji bezproblemową pracę na długie lata, niezbędny jest jej odpowiedni montaż, który może zapewnić Państwu firma WASO KLIM. Zespół fachowców po uzgodnieniu dogodnego dla Państwa terminu przeprowadzi instalację wybranego urządzenia w całkowitym bezpieczeństwie. Nasza oferta obejmuje również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jednostek, dzięki któremu poznają Państwo dokładny stan techniczny wentylacji. W przypadku jakichkolwiek awarii gwarantujemy ich sprawną naprawę.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  wentylacja hali przemysłowej

  Firma WASO KLIM gwarantuje:

  • fachową obsługę,
  • darmowe doradztwo i wycenę,
  • nowoczesne i energooszczędne systemy wentylacji w konkurencyjnych cenach,
  • terminowość i rzetelność,
  • profesjonalny montaż i serwis urządzeń.

  Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii