Napisz do nas

  W WASO KLIM znajdą Państwo bogaty wybór wentylacji w Gliwicach, dostępnej w atrakcyjnej cenie. Oferowane systemy doskonale radzą sobie z nieustannym usuwaniem zanieczyszczeń z powietrza i zapewnieniem odpowiednich warunków w pomieszczeniach. W asortymencie czekają na Państwa takie rodzaje urządzeń jak wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła i przemysłowa. Nie brakuje również ich naturalnego odpowiednika, czyli wentylacji grawitacyjnej. Nowoczesne systemy są przeznaczone do montażu zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i biurowych oraz różnorodnych obiektach, w tym w hotelach, serwerowniach i restauracjach. Niezawodne działanie, łatwe użytkowanie i trwałość na lata sprawiają, że wentylacja mechaniczna dostępna w Gliwicach z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Warto również wspomnieć, że działamy na terenie całego Śląska. Dlatego możemy również wykonać wentylacją i klimatyzację w Katowicach, Bytomiu, Chorzowie, Rudze Śląskiej oraz wszystkich okolicznych mniejszych i większych miejscowościach.

  Wentylacja WASO KLIMGliwice – serwis, montaż, przeglądy

  W ofercie naszej firmy znajdziesz nie tylko bogaty wybór wentylacji przemysłowej, mechanicznej z odzyskiem ciepła czy grawitacyjnej, ale także usługę darmowego doradztwa oraz wyceny. Konsultacje prowadzone przez specjalistów z branży, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, są doskonałym sposobem na uzyskanie pomocy z zakresu wyboru odpowiedniego systemu, jego użytkowania i instalacji. W trakcie spotkania możesz również skorzystać z bezpłatnej wyceny planowanych prac. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy profesjonalny montaż wentylacji w Gliwicach i na terenie pobliskich miejscowości. Instalacja, która odbywa się zgodnie z przepisami BHP i polskim prawem, jest przeprowadzana w dogodnym, wcześniej ustalonym terminie przez fachowców o właściwych kwalifikacjach. Po zakończeniu prac zachęcamy do regularnego korzystania z usługi serwisu i przeglądu wentylacji w Gliwicach w celu zapewnienia systemom niezawodnej i bezawaryjnej pracy na wiele lat.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Wentylacja od WASO KLIM w Gliwicach

  Czy wiedzą Państwo, że usługi związane z wentylacją świadczymy nieprzerwanie od niemal dwudziestu lat? Mamy za sobą wiele zrealizowanych projektów zarówno w budynkach osób prywatnych, jak i lokalach usługowych, sklepach czy zakładach przemysłowych. WASO KLIM to atrakcyjna cena wentylacji w Gliwicach idąca w parze z dużym zaangażowaniem i najwyższą jakością oferowanych usług. Co mogą Państwo zyskać dzięki współpracy z naszą firmą?

  • Wsparcie doradców technicznych, monterów i serwisantów posiadających wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę z dziedziny wentylacji
  • Bezpłatne doradztwo w trakcie sprzedaży i darmowa wycena rozwiązań dedykowanych do Państwa obiektu
  • Fachowy montaż wentylacji
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wentylacji w Gliwicach

  Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi doradcami. Jesteśmy przekonani, że rozwieją oni wszelkie wątpliwości i już za chwilę będą Państwo mogli cieszyć się sprawnym systemem wentylacyjnym w swoim domu, biurze czy lokalu! Zapraszamy!

  FAQ

  Wentylacja dostępna w Gliwicach to system, którego głównym zadaniem jest stała, nieprzerwana wymiana powietrza w budynkach. Jego prawidłowe działanie umożliwia nieustanne usuwanie z pomieszczeń zanieczyszczonego grzybami, kurzem czy pyłem strumienia, a następnie dostarczenie tego świeżego i oczyszczonego. Co istotne, brak jakiejkolwiek wentylacji jest niebezpieczny i dla samego obiektu, i dla osób, które w nim przebywają.

  Obecnie najpopularniejszym rodzajem systemów jest wentylacja grawitacyjna. Rozwiązanie zwane również naturalnym znajduje się w ponad 90% polskich domów i mieszkań.

  Szacuje się, że ilość energii wytwarzanej w budynku, która jest pochłaniana w trakcie pracy wentylacji, wynosi około 30%. Oczywiście dotyczy to właściwie zamontowanych, sprawnie działających i zgodnych z przepisami systemów – w przypadku jednostek, które zainstalowano w sposób nieprawidłowy, poziom strat znacząco wzrasta. Czy to dużo? Oczywiście, że nie, ponieważ w ten sposób zapewnia się odpowiednią jakość powietrza w pomieszczeniach oraz warunki sprzyjające komfortowi, zdrowiu i dobremu samopoczuciu użytkowników przestrzeni.

  Regularne przeglądy systemów są najlepszym sposobem na zapewnienie im niezawodnej i bezawaryjnej pracy oraz upewnienie się, że warunki panujące w pomieszczeniach są bezpieczne dla wszystkich osób, które w nich przebywają. Właściciele wentylacji grawitacyjnej muszą przeprowadzać je przynajmniej raz do roku, co zostało uregulowane prawnie. W przypadku mechanicznych jednostek normy nie określają dokładnej częstotliwości wizyty fachowca. Na przegląd warto umówić się przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Koszt usługi waha się w granicach od 50 do ponad 130 zł. Cena końcowa jest uzależniona od zakresu czynności, które wykona kominiarz lub inna osoba z odpowiednimi kwalifikacjami.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii