Napisz do nas

  W WASO KLIM znajdziesz bogaty wybór wentylacji w atrakcyjnej cenie dostępnej w Gliwicach i pobliskich miejscowościach. Oferowane systemy doskonale radzą sobie z nieustannym usuwaniem zanieczyszczeń z powietrza i zapewnieniem odpowiednich warunków w pomieszczeniach. W asortymencie czekają na Ciebie takie rodzaje urządzeń jak wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła i przemysłowa. Nie brakuje również ich naturalnego odpowiednika, czyli wentylacji grawitacyjnej. Nowoczesne systemy są przeznaczone do montażu zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i biurowych oraz różnorodnych obiektach, w tym w hotelach, serwerowniach i restauracjach. Niezawodne działanie, łatwe użytkowanie i trwałość na lata sprawiają, że wentylacja dostępna w Gliwicach z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

  Wentylacja WASO KLIM Gliwice – serwis, montaż, przeglądy

  W ofercie naszej firmy znajdziesz nie tylko bogaty wybór wentylacji przemysłowej, mechanicznej z odzyskiem ciepła czy grawitacyjnej w Gliwicach, ale także usługę darmowego doradztwa. Konsultacje prowadzone przez specjalistów z branży, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, są doskonałym sposobem na uzyskanie pomocy z zakresu wyboru odpowiedniego systemu, jego użytkowania i instalacji. W trakcie spotkania możesz również skorzystać z bezpłatnej wyceny planowanych prac. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy profesjonalny montaż wentylacji w Gliwicach i na terenie pobliskich miejscowości. Instalacja, która odbywa się zgodnie z przepisami BHP i polskim prawem, jest przeprowadzana w dogodnym, wcześniej ustalonym terminie przez fachowców o właściwych kwalifikacjach. Po zakończeniu prac zachęcamy do regularnego korzystania z usługi serwisu i przeglądu wentylacji w Gliwicach w celu zapewnienia systemom niezawodnej i bezawaryjnej pracy na wiele lat.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.

  FAQ

  Wentylacja dostępna w Gliwicach to system, którego głównym zadaniem jest stała, nieprzerwana wymiana powietrza w budynkach. Jego prawidłowe działanie umożliwia nieustanne usuwanie z pomieszczeń zanieczyszczonego grzybami, kurzem czy pyłem strumienia, a następnie dostarczenie tego świeżego i oczyszczonego. Co istotne, brak jakiejkolwiek wentylacji jest niebezpieczny i dla samego obiektu, i dla osób, które w nim przebywają.

  Obecnie najpopularniejszym rodzajem systemów jest wentylacja grawitacyjna. Rozwiązanie zwane również naturalnym znajduje się w ponad 90% polskich domów i mieszkań.

  Szacuje się, że ilość energii wytwarzanej w budynku, która jest pochłaniana w trakcie pracy wentylacji, wynosi około 30%. Oczywiście dotyczy to właściwie zamontowanych, sprawnie działających i zgodnych z przepisami systemów – w przypadku jednostek, które zainstalowano w sposób nieprawidłowy, poziom strat znacząco wzrasta. Czy to dużo? Oczywiście, że nie, ponieważ w ten sposób zapewnia się odpowiednią jakość powietrza w pomieszczeniach oraz warunki sprzyjające komfortowi, zdrowiu i dobremu samopoczuciu użytkowników przestrzeni.

  Regularne przeglądy systemów są najlepszym sposobem na zapewnienie im niezawodnej i bezawaryjnej pracy oraz upewnienie się, że warunki panujące w pomieszczeniach są bezpieczne dla wszystkich osób, które w nich przebywają. Właściciele wentylacji grawitacyjnej muszą przeprowadzać je przynajmniej raz do roku, co zostało uregulowane prawnie. W przypadku mechanicznych jednostek normy nie określają dokładnej częstotliwości wizyty fachowca. Na przegląd warto umówić się przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Koszt usługi waha się w granicach od 50 do ponad 130 zł. Cena końcowa jest uzależniona od zakresu czynności, które wykona kominiarz lub inna osoba z odpowiednimi kwalifikacjami.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii