Napisz do nas

  Nasza wieloletnia działalność na rynku sprawiła, że jesteśmy rozpoznawanym zespołem fachowców w niemal każdym mieście na Śląsku. Dlatego też w zakresie naszych działań leży klimatyzacja Jastrzębie-Zdrój. To piękne miasto położone blisko szlaków turystycznych oraz polsko-czeskiej granicy każdego roku przyciąga tłumy turystów. Dlatego też jesteśmy w stu procentach przekonani, że w Państwa firmie, hotelu czy restauracji nie może zabraknąć sprawnej klimatyzacji.

  Co charakteryzuje naszą firmę? Oczywiście sprawny montaż oraz kompleksowy serwis. Jeśli na drodze między zakupem a użytkowaniem napotkają Państwo jakąkolwiek przeszkodę – nasi doradcy i serwisanci służą profesjonalną pomocą. WASO KLIMA Katowice sprawnie rozwiąże wszelkie problemy na całym Śląsku i w okolicy! W naszej ofercie znajduje się wyłącznie sprzęt najlepszych światowych producentów, który charakteryzuje się niezawodnością i bezawaryjnością nawet w najcięższych warunkach. Oferowana przez nas tania klimatyzacja Jastrzębie-Zdrój to między innymi tacy producenci jak Sinclair, LG czy Mitsubishi. Każda osoba planująca kupno i montaż klimy w swoim domu czy firmie z pewnością spotkała się już z tymi markami. Nikogo zatem nie dziwi ich rozpoznawalność, którą zawdzięczają wysokiej jakości sprzętu.

  Montaż klimatyzacji w Jastrzębie-Zdroju

  Nie tylko dobierzemy oraz sprzedamy klimę do Państwa domu czy firmy. W naszej ofercie jest również montaż klimatyzacji w Jastrzębiu-Zdroju i okolicznych miejscowościach. Oferujemy nie tylko program bezpłatnego doradztwa, ale również kompleksową ofertę montażową. Zapewniamy:

  • pełną obsługę urządzeń,
  • doradztwo przed i posprzedażowe,
  • montaż w dowolnym miejscu.

  Nasz zespół opowie Państwu o wszelkich korzyściach płynących z konkretnych urządzeń. Przedstawimy Państwu naszą pełną ofertę klimy w Jastrzębiu-Zdroju i wybierzemy odpowiednie rozwiązania zgodne z Państwa preferencjami. Oprócz tego nasi monterzy już na miejscu przeprowadzą Państwa sprawnie przez proces obsługi klimatyzacji. Przedstawią wszelkie funkcjonalności oraz wskazówki dotyczące prawidłowej eksploatacji.

  Serwis klimatyzacji w Jastrzębie-Zdroju

  Awaria klimatyzacji w najmniej oczekiwanym momencie? Rutynowy przegląd, aby sprawdzić, czy wszystko działa tak, jak należy? Nieprawidłowa, głośna praca urządzenia? A może zatkane odpływy i wielka kałuża wody pod jednostką wewnętrzną? Bez względu na to, jaki jest problem – serwis klimatyzacji w Jastrzębie Zdroju prowadzony przez firmę WASO KLIMA rozwiąże wszystkie Państwa problemy! Na klimatyzacji znamy się jak mało kto. Nieustannie od 2006 roku dostarczamy klientom niezawodny i sprawny serwis klimy. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdą usterką. Wszelkie naprawy wykonujemy na sprawdzonych, wysokiej jakości częściach zamiennych oryginalnych lub nieoryginalnych – zgodnie z życzeniem klienta. Warto pamiętać o regularnych przeglądach swojej klimatyzacji. Jej nieprawidłowe serwisowanie (lub całkowite pominięcie tych czynności) może skutkować wieloma problemami – również zdrowotnymi.

  Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Z całą pewnością pomożemy Państwu w doborze, montażu i serwisie klimatyzacji w Jastrzębie-Zdroju!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii