Napisz do nas

Wentylacja dostępna w Jastrzębiu Zdroju to niedrogi i skuteczny sposób na zapewnienie odpowiednich warunków w budynkach mieszkalnych, biurowych oraz obiektach gastronomicznych, noclegowych czy handlowych. Systemy, które znajdziesz w ofercie WASO KLIM, to niezawodne rozwiązania dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, wśród których nie zabrakło popularnej wentylacji grawitacyjnej, mechanicznej z odzyskiem ciepła i przemysłowej. W asortymencie posiadamy również systemy oddymiające, dzięki którym zagwarantujesz sobie i pozostałym osobom przebywającym w budynku bezpieczeństwo w przypadku wystąpienia pożaru. Serdecznie zachęcamy do zamówienia wentylacji w konkurencyjnej cenie, a także do skorzystania z usługi montażu, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz przeglądu!

Wentylacja WASO KLIM Jastrzębie Zdrój – serwis, montaż, przeglądy

WASO KLIM to miejsce, w którym nie tylko kupisz niezawodną, sygnowaną logo najlepszych producentów wentylację. Z myślą o klientach z Jastrzębia Zdroju i pobliskich miejscowości przygotowaliśmy również możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa. Usługa świadczona przez profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu i odpowiednich kwalifikacjach pozwala na uzyskanie pomocy z zakresu wyboru rodzaju jednostki i jej prawidłowego użytkowania. Na Twoje życzenie wykonamy również darmową wycenę montażu wentylacji w Jastrzębiu Zdroju. Zapraszamy do kontaktu!

Po zakupie wybranego systemu zachęcamy do skorzystania z montażu wentylacji w Jastrzębiu Zdroju. Zespół fachowców WASO KLIM dokonuje precyzyjnych pomiarów, przygotowuje pomieszczenie do prac, a następnie instaluje jednostkę, przestrzegając zasad BHP. W naszej ofercie znajdziesz także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz przegląd urządzeń. Z myślą o właścicielach wentylacji w Jastrzębiu Zdroju zapewniamy nie tylko sprawdzenie działania i szczelności podzespołów, ale także ich konserwację.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  

WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii