Napisz do nas

  W obecnych czasach wentylacja staje się niezbędnym elementem wyposażenia przestrzeni użytku publicznego, obiektów handlowych czy też usługowych. Nowoczesne systemy zapewniają wymianę powietrza pomiędzy pomieszczeniami, poprawiając jego jakość. Łatwość obsługi i możliwość samodzielnej regulacji pracy urządzeń sprawiają, że na instalację wentylacji decyduje się coraz większa liczba właścicieli domów, biur i takich budynków jak sklepy czy hale produkcyjne. W ofercie przygotowanej przez WASO KLIM nie zabrakło popularnej wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej od cenionych marek, które cieszą się renomą na całym świecie. Oprócz pomocy w wyborze właściwej jednostki dopasowanej do specyfiki danej przestrzeni nasza firma zapewnia jej fachowy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wentylacji na terenie Jaworzna i okolic.

  Wentylacja Jaworzno

  W WASO KLIM świadczymy kompleksowe usługi z zakresu doboru systemów wentylacji. Wśród nich znajdą Państwo bezpłatne doradztwo, które jest prowadzone przez szereg odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów. Konsultacje z jednym z naszych pracowników pozwalają na uzyskanie niezbędnej pomocy w dobraniu jednostki do potrzeb i specyfiki przestrzeni oraz dokonanie darmowej wyceny jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac. Zespół WASO KLIM nieustannie pozostaje do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu profesjonalny montaż wentylacji, odbywający się po uprzednim dokonaniu dokładnych pomiarów przestrzeni. W ofercie firmy WASO KLIM nie zabrakło także sprawnego serwisu urządzeń, w trakcie którego każdy z elementów jednostki jest starannie sprawdzany, a jakiekolwiek awarie wentylacji zostają usunięte. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i konkurencyjne ceny.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii