Napisz do nas

  Jednym z podstawowych czynników, który zapewnia wyższą jakość powietrza w pomieszczeniach, jest sprawna wentylacja. Katowice to jedno z wielu miast na Śląsku, w którym prowadzimy dobór, montaż i serwis instalacji wentylacyjnych. Jakość powietrza ma decydujący wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Z tego względu niezwykle ważna jest odpowiednia wentylacja przestrzeni, w której mieszkamy i pracujemy. Wbrew obiegowej opinii regularne otwieranie okien nie jest wystarczającym sposobem wentylacji, bo zapewnia jedynie krótkotrwały efekt. Do efektywnej wentylacji budynku potrzebny jest odpowiednio zaprojektowany system, który działa na zasadzie grawitacyjnej lub mechanicznej.

  Montaż wentylacji w Katowicach

  Oferujemy montaż wentylacji w Katowicach. Zajmujemy się zarówno wentylacją grawitacyjną, która jest tradycyjnym sposobem wietrzenia pomieszczeń, jak i mechaniczną, która do wymiany powietrza wykorzystuje wentylatory. Proponujemy też rekuperację, która jest nowoczesnym systemem wentylacji mechanicznej z dodatkową funkcją – odzyskiem ciepła. Jeśli chcą Państwo poprawić jakość powietrza również przez utrzymanie jego prawidłowej wilgotności oraz oczyszczenia, wraz z wentylacją proponujemy również montaż klimatyzacji w Katowicach. Pomożemy Państwu w doborze odpowiednich systemów do Państwa wnętrza i przeprowadzimy sprawny montaż obydwu tych rozwiązań.

  Serwis, przegląd i pomiary wentylacji

  W zakres naszych usług wchodzi również serwis wentylacji w Katowicach. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy są w stanie szybko usunąć każdą usterkę. Posiadają niezbędny sprzęt, narzędzia i umiejętności, dzięki którym są w stanie poradzić sobie z każdą wentylacją – również montowaną przez zewnętrzne firmy. Naszą ofertę uzupełniają pomiary wentylacji wykonywane w celu stwierdzenia, czy cały system pracuje zgodnie z założeniami. W zakres naszych działań wchodzi kompleksowa obsługa zarówno grawitacyjnej, jak i mechanicznej wentylacji w Katowicach oraz okolicznych miejscowościach.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  wentylacja hali przemysłowej

  Jakie są warunki skutecznej wentylacji?

  Za skuteczną uznaje się taką wentylację, która zapewnia ciągłą wymianę powietrza zużytego na świeże. W realizacji tego celu konieczne jest spełnienie trzech warunków. Pierwszym jest wydajny nawiew w postaci nawiewników czy systemu rozszczelnienia stolarki okiennej. Powinien być on umieszczony w tzw. pomieszczeniach czystych, takich jak pokój czy sypialnia. Drugim elementem wpływającym na skuteczność wentylacji jest efektywny wywiew, który należy umieścić w tzw. pomieszczeniach brudnych, czyli takich, w których powstaje najwięcej zanieczyszczeń. Zaliczyć do nich można łazienkę, kuchnię czy kotłownię. Ostatnim czynnikiem skutecznej wentylacji jest płynny przepływ między pomieszczeniami, który zapewniany jest dzięki drzwiom z podcięciami, kratkami czy otworami z tulejami.

  Wentylacja w Katowicach tylko z WASO KLIM

  Chcą Państwo zmienić układ wentylacji w swoim domu? A może stoją Państwo na etapie projektowania instalacji w biurze czy lokalu usługowym? Bez względu na to, jakie są Państwa potrzeby – zachęcamy do kontaktu z WASO KLIM. Mamy niemal dwudziestoletnie doświadczenie na rynku, a przez cały ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Oferujemy bezpłatny dobór i wycenę systemów wentylacyjnych
  • Pracujemy na urządzeniach sprawdzonych i cenionych producentów
  • Cena wentylacji w Katowicach od WASO KLIM jest bardzo konkurencyjna
  • Rozumiemy potrzeby każdego klienta – zarówno indywidualnego, jak i biznesowego
  • Zapewniamy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis wentylacji i wiele innych!

  Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z WASO KLIM, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii