Napisz do nas

  System, który zapewnia w budynku prawidłową cyrkulację powietrza to wentylacja. Kraków jest jednym z obszarów naszych działań, gdzie zapewniamy kompleksowy dobór, montaż oraz pomiar instalacji. Wentylacja pełni bardzo ważną funkcję w każdym budynku. Ma ona kluczowe znaczenie zarówno dla człowieka, jak i stanu technicznego budynku. W niewłaściwie wentylowanych pomieszczeniach zalegają różnego rodzaju zanieczyszczenia, które pogarszają samopoczucie i zdrowie przebywających w nich osób. Konsekwencją tego stanu rzeczy mogą być bóle głowy, uczucie zmęczenia, pogorszenie koncentracji, a nawet choroby układu oddechowego. Na nadprożach, ościeżnicach czy w narożach pokoi pojawiają się pleśń i grzyby, szyby parują, a drewniane meble i podłogi pęcznieją. Dlatego tak ważne jest zapewnienie prawidłowej wentylacji w całym budynku.

  Montaż, serwis i pomiary wentylacji w Krakowie

  Oferujemy sprawny i rzetelny montaż wentylacji w Krakowie. Specjalizujemy się w obiektach budowlanych różnego przeznaczenia: biurach, centrach handlowych, restauracjach i prywatnych lokalach. Planujemy i dobieramy wentylację na etapie projektowania budynku, ale również prowadzimy zmiany w układzie wentylacyjnym już w gotowych obiektach. Dostarczamy także klientom systemy z rekuperacją. Zajmujemy się także serwisem wentylacji. Nasi specjaliści mają szeroką wiedzę nie tylko na temat urządzeń oferowanych przez naszą firmę, ale również innych szeroko stosowanych rozwiązań. Ponadto wykonujemy pomiary wentylacji, mające na celu sprawdzenie, czy system działa z odpowiednią wydajnością. Serdecznie zachęcamy do umówienia się na spotkanie, w którego trakcie nasz pracownik odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz sporządzi darmową wycenę.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  klimatyzacja i wentylacja obiektów przemysłowych

  Dobór odpowiedniej wentylacji

  Klienci zazwyczaj stoją przed bardzo ważnym pytaniem: czy wybrać wentylację mechaniczną, czy grawitacyjną. Aby zrozumieć, które rozwiązanie będzie najlepsze – warto poznać zasadę ich działania. Wentylacja mechaniczna wykorzystuje wentylatory, które wymuszają przepływ powietrza. Może to być zarówno system wyciągowy – z wieloma mniejszymi wentylatorami lub jednym wentylatorem centralnym – jak i coraz częściej stosowana wentylacja nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją. Wentylacja grawitacyjna z kolei działa na zasadzie naturalnej wymiany powietrza – cieplejsze, lżejsze powietrze unosi się, a zimniejsze, cięższe pozostaje na dole. Choć wentylacja ta jest tania, gdyż do jej działania nie są wymagane żadne mechanizmy zasilane energią i mogące ulec uszkodzeniu, posiada kilka istotnych wad. Po pierwsze, jej działanie jest ograniczone, gdy temperatura na zewnątrz i wewnątrz budynku jest podobna. Po drugie, zimą może działać zbyt intensywnie, zwiększając zapotrzebowanie na ogrzewanie.

  Wentylacja w Krakowie od WASO KLIM

  Szukają Państwo rzetelnej firmy, która zajmuje się montażem wentylacji w Krakowie? Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Zajmujemy się wentylacją od blisko 20 lat. Mamy na swoim koncie wiele realizacji zarówno wykonanych w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach przemysłowych. Dlaczego warto współpracować z WASO KLIM?

  • Rzetelne doradztwo i bezpłatna wycena projektu.
  • Gwarantujemy urządzenia od sprawdzonych producentów: LG, Mitsubishi i Sinclair.
  • Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne.
  • Korzystamy z nowoczesnych technologii oraz narzędzi podczas montażu i wykonywania pomiarów.
  • Serwisowanie w tym czyszczenie, dezynfekcja, odgrzybianie, pomiary wydajności i test pracy urządzenia.
  • Dyspozycyjność przez całą dobę oraz wsparcie telefoniczne i porady ekspertów.

  Zapraszamy do współpracy!

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii