Napisz do nas

Klientów indywidualnych i biznesowych z Krzeszowic i okolic zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy WASO KLIM, w której znajdą Państwo klimatyzację, rekuperację, pompy ciepła oraz wentylację. Rozwiązania pochodzące od renomowanych producentów, takich jak LG, Mitsubishi Heavy czy Sinclair, charakteryzują się niezawodnością działania, wysoką jakością wykonania i łatwością obsługi.

Wentylacja Krzeszowice

Dostępna wentylacja, która gwarantuje właściwy przepływ powietrza, obejmuje wariant grawitacyjny, czyli naturalny, oraz mechaniczny działający bez względu na warunki atmosferyczne panujące na dworze. W ofercie nie zabrakło również systemów oddymiających zapewniających bezpieczeństwo w przypadku wystąpienia pożaru. Firma WASO KLIM oferuje także usługi z zakresu montażu i serwisu wentylacji na terenie Krzeszowic i okolic.
Wybór właściwego systemu wentylacji, który został odpowiednio dopasowany do specyfiki przestrzeni, to kluczowy czynnik pozwalający na zagwarantowanie jednostkom niezawodnego i długiego działania. Jeśli potrzebują Państwo pomocy eksperta, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa świadczonego przez zespół WASO KLIM. Konsultacje to doskonała okazja, aby uzyskać niezbędne wsparcie w wyborze odpowiedniego rozwiązania i poznać nieodpłatną wycenę realizacji prac. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

WASO KLIM świadczy usługi z zakresu fachowego montażu wentylacji oraz jej serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Gwarantujemy rzetelność, profesjonalizm i konkurencyjne ceny.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie