Napisz do nas

  Wentylacja dostępna w ofercie firmy WASO KLIM to rozwiązanie nowoczesne i energooszczędne, które powstało z myślą o zagwarantowaniu wszystkim użytkownikom danej przestrzeni maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa. Niezawodne systemy umożliwiają stałą cyrkulację powietrza i bezproblemową regulację pracy dopasowaną do Państwa potrzeb.

  Wentylacja Mikołów

  Przygotowane propozycje obejmują popularną wentylację mechaniczną i grawitacyjną w bardzo konkurencyjnych cenach, dedykowane różnorodnym budynkom – od domów, przez biura, aż po wszelkie obiekty. W asortymencie nie zabrakło także profesjonalnych systemów oddymiających. Urządzenia od światowych producentów są znakomitą inwestycją na długie lata. W ofercie WASO KLIM znajdą Państwo także usługę profesjonalnego montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego wentylacji w Mikołowie i okolicach.
  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy do oferty darmowe doradztwo z zakresu systemów wentylacji, z którego mogą skorzystać wszyscy klienci indywidualni i biznesowi z Mikołowa i pobliskich miejscowości. Konsultacje prowadzone są przez odpowiednio wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Zapewniamy również bezpłatną wycenę zakupu i montażu jednostki. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  Zespół WASO KLIM nieustannie pozostaje do Państwa dyspozycji.
  Firma WASO KLIM zapewnia fachowy i staranny montaż wentylacji przeprowadzany po uprzednim wykonaniu pomiarów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów w bardzo konkurencyjnych cenach.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii