Napisz do nas

Wentylacja dostępna w ofercie firmy WASO KLIM to rozwiązanie nowoczesne i energooszczędne, które powstało z myślą o zagwarantowaniu wszystkim użytkownikom danej przestrzeni maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa. Niezawodne systemy umożliwiają stałą cyrkulację powietrza i bezproblemową regulację pracy dopasowaną do Państwa potrzeb.

Wentylacja Mikołów

Przygotowane propozycje obejmują popularną wentylację mechaniczną i grawitacyjną w bardzo konkurencyjnych cenach, dedykowane różnorodnym budynkom – od domów, przez biura, aż po wszelkie obiekty. W asortymencie nie zabrakło także profesjonalnych systemów oddymiających. Urządzenia od światowych producentów są znakomitą inwestycją na długie lata. W ofercie WASO KLIM znajdą Państwo także usługę profesjonalnego montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego wentylacji w Mikołowie i okolicach.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy do oferty darmowe doradztwo z zakresu systemów wentylacji, z którego mogą skorzystać wszyscy klienci indywidualni i biznesowi z Mikołowa i pobliskich miejscowości. Konsultacje prowadzone są przez odpowiednio wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Zapewniamy również bezpłatną wycenę zakupu i montażu jednostki. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zespół WASO KLIM nieustannie pozostaje do Państwa dyspozycji.
Firma WASO KLIM zapewnia fachowy i staranny montaż wentylacji przeprowadzany po uprzednim wykonaniu pomiarów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów w bardzo konkurencyjnych cenach.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii