Napisz do nas

Z roku na rok rośnie liczba osób, które decydują się zamontować wentylację w swoich domach, biurach i innych obiektach. Jeśli i Państwo chcieliby wyposażyć posiadaną przestrzeń w nowoczesny system, to w ofercie WASO KLIM czekają na Państwa propozycje urządzeń od jednych z najchętniej wybieranych na świecie producentów.

Wentylacja Mysłowice

Dostępna wentylacja mechaniczna i grawitacyjna umożliwia stałą wymianę powietrza, co z kolei znacząco podnosi komfort użytkowania danego budynku. Posiadamy również systemy oddymiające, pozwalające na zapewnienie nie tylko odpowiednich warunków do pracy, np. w hali produkcyjnej, ale także bezpieczeństwa w przypadku pożaru. Proponowane rozwiązania są łatwe w obsłudze i wyróżniają się niezawodnością działania. W WASO KLIM oferujemy również montaż wentylacji na terenie Mysłowic i okolic oraz jej regularny serwis.
Wszystkich klientów indywidualnych i biznesowych zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa z zakresu rozwiązań wentylacyjnych. Jeden ze specjalistów WASO KLIM pomoże Państwu w doborze odpowiedniej jednostki, podpowiadając, na co warto zwrócić uwagę, i odpowiadając na wszystkie Państwa pytania. Na życzenie klientów dokonujemy także darmowej wyceny dokładnych kosztów realizacji prac jeszcze przed ich rozpoczęciem. W przypadku zainteresowania ofertą serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego!

Oferta WASO KLIM obejmuje profesjonalny montaż wentylacji oraz staranny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, które zapewniają niezawodną pracę systemów na wiele lat.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii