Napisz do nas

W ofercie WASO KLIM znajdziesz wysokiej jakości wentylację dostępną w Myszkowie i okolicach. Atrakcyjna cena to tylko jedna z wielu zalet niezawodnego systemu – nieustanne usuwanie z powietrza zanieczyszczeń znacząco podwyższa komfort przebywania w pomieszczeniach oraz pomaga w zapewnieniu warunków sprzyjających zdrowiu i dobremu samopoczuciu domowników czy pracowników. Wentylacja grawitacyjna, przemysłowa i mechaniczna z odzyskiem ciepła to rozwiązania dedykowane nie tylko domom i mieszkaniom, ale także biurom, hotelom, restauracjom, serwerowniom czy sklepom. W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne systemy oddymiające, które pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa w przypadku wystąpienia pożaru. Zachęcamy do zakupu wybranego systemu i skorzystania z usługi montażu wentylacji w Myszkowie!

Wentylacja WASO KLIM Myszków – serwis, montaż, przeglądy

W WASO KLIM specjalizujemy się nie tylko w sprzedaży niezawodnej wentylacji w atrakcyjnej cenie w Myszkowie. Nasza bogata oferta obejmuje również usługę doradztwa, z którego możesz skorzystać całkowicie za darmo. Konsultacje prowadzone przez odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów pozwalają na uzyskanie pomocy w wyborze właściwego systemu dopasowanego do specyfiki budynku. Co więcej, na Twoje życzenie dokonamy także bezpłatnej wyceny planowanych prac. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

Wiemy, jak istotny jest prawidłowy montaż wentylacji. Z myślą o mieszkańcach Myszkowa i pobliskich miejscowości przygotowaliśmy usługę instalacji zakupionego systemu, którą przeprowadzamy zgodnie z zasadami BHP i po wcześniejszym dokonaniu niezbędnych pomiarów. W trakcie użytkowania wybranego rozwiązania warto także pamiętać o regularnym serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz przeglądach, dzięki którym zapewnisz mu bezawaryjną pracę i przedłużysz jego trwałość.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  

WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii