Napisz do nas

Wentylacja to nowoczesne rozwiązanie, które zakupią Państwo w WASO KLIM w bardzo konkurencyjnej cenie. Wieloletnie doświadczenie i niezbędna, cenna wiedza pozwalają firmie zaproponować Państwu urządzenia od jednych z najchętniej wybieranych na świecie marek, które są również naszymi oficjalnymi partnerami.

Wentylacja Olkusz

Klientom z Olkusza i pobliskich miejscowości dostarczamy wysokiej jakości wentylację grawitacyjną i mechaniczną, która odpowiada za wymianę powietrza i podnoszenie komfortu przebywania w danej przestrzenii. Przygotowana oferta obejmuje również nowoczesne systemy oddymiające dedykowane np. halom produkcyjnym i innym obiektom. WASO KLIM zapewnia również fachowy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wentylacji w Olkuszu i okolicach, przeprowadzany przez zespół wykwalifikowanych specjalistów.
Zespół WASO KLIM nieustannie pozostaje do Państwa dyspozycji. Przygotowana oferta obejmuje między innymi usługę bezpłatnego doradztwa, czyli konsultacji z jednym z pracowników firmy, w trakcie której mogą Państwo poznać odpowiedzi na nurtujące pytania i zasięgnąć opinii eksperta z branży bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Co więcej, przed rozpoczęciem prac dokonujemy także darmowej wyceny ich realizacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu. Do usłyszenia!

W WASO KLIM zapewniamy fachowy montaż wentylacji na terenie Olkusza, który odbywa się po wcześniejszym dokonaniu odpowiednich pomiarów i wyborze jednostki dopasowanej do specyfiki danego pomieszczenia. Zespół profesjonalistów posiada odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje oraz przeprowadza wszystkie prace zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP. Oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wentylacji, dzięki któremu poznają Państwo stan techniczny systemu i zadbają o jego niezawodną pracę.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Montaż systemów wentylacji

Firma WASO KLIM zapewnia:

  • bezpłatne doradztwo i wycenę,
  • konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów wentylacji,
  • profesjonalny montaż,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • rzetelne i indywidualne podejście.

Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii