Napisz do nas

  W WASO KLIM od wielu lat dostarczamy niezawodną wentylację mieszkańcom Oświęcimia i okolic. W konkurencyjnej cenie możesz dokonać zakupu systemu wyróżniającego się niezawodnym działaniem i bezawaryjną pracą oraz gwarantującego nieprzerwaną wymianę powietrza i oczyszczanie go z kurzu, pyłu czy grzybów. Dostępne w naszej ofercie propozycje obejmują wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, grawitacyjną i przemysłową oraz systemy oddymiające, które są dedykowane domom, mieszkaniom, biurom, hotelom, restauracjom, serwerowniom, sklepom i wielu innym obiektom. Z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych świadczymy również usługi z zakresu montażu wentylacji w Oświęcimiu, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz jej przeglądu.

  Wentylacja WASO KLIM Oświęcim – serwis, montaż, przeglądy

  Jesteś zainteresowany montażem wentylacji w swoim budynku na terenie Oświęcimia i pobliskich miejscowości? Skorzystaj z usługi bezpłatnego doradztwa prowadzonego przez ekspertów z branży. Pracownicy WASO KLIM, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami, z radością udzielą Ci pomocy niezbędnej w trakcie wyboru właściwego rodzaju systemu, jego prawidłowego użytkowania i serwisowania. Na Twoje życzenie dokonamy także darmowej wyceny prac. Zapraszamy do kontaktu!

  Aby zagwarantować systemom właściwe warunki do niezawodnej pracy, niezbędny jest prawidłowo przeprowadzony montaż wentylacji. Klientów z Oświęcimia i okolic zapraszamy do skorzystania z usługi instalacji przeprowadzanej przez fachowców po uprzednim dokonaniu precyzyjnych pomiarów. W dogodnym dla Ciebie terminie wykonamy niezbędne prace i upewnimy się, że jednostka posłuży Ci przez wiele lat. W WASO KLIM oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz przegląd wentylacji w Oświęcimiu.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii