Napisz do nas

W WASO KLIM od wielu lat dostarczamy niezawodną wentylację mieszkańcom Oświęcimia i okolic. W konkurencyjnej cenie możesz dokonać zakupu systemu wyróżniającego się niezawodnym działaniem i bezawaryjną pracą oraz gwarantującego nieprzerwaną wymianę powietrza i oczyszczanie go z kurzu, pyłu czy grzybów. Dostępne w naszej ofercie propozycje obejmują wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, grawitacyjną i przemysłową oraz systemy oddymiające, które są dedykowane domom, mieszkaniom, biurom, hotelom, restauracjom, serwerowniom, sklepom i wielu innym obiektom. Z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych świadczymy również usługi z zakresu montażu wentylacji w Oświęcimiu, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz jej przeglądu.

Wentylacja WASO KLIM Oświęcim – serwis, montaż, przeglądy

Jesteś zainteresowany montażem wentylacji w swoim budynku na terenie Oświęcimia i pobliskich miejscowości? Skorzystaj z usługi bezpłatnego doradztwa prowadzonego przez ekspertów z branży. Pracownicy WASO KLIM, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami, z radością udzielą Ci pomocy niezbędnej w trakcie wyboru właściwego rodzaju systemu, jego prawidłowego użytkowania i serwisowania. Na Twoje życzenie dokonamy także darmowej wyceny prac. Zapraszamy do kontaktu!

Aby zagwarantować systemom właściwe warunki do niezawodnej pracy, niezbędny jest prawidłowo przeprowadzony montaż wentylacji. Klientów z Oświęcimia i okolic zapraszamy do skorzystania z usługi instalacji przeprowadzanej przez fachowców po uprzednim dokonaniu precyzyjnych pomiarów. W dogodnym dla Ciebie terminie wykonamy niezbędne prace i upewnimy się, że jednostka posłuży Ci przez wiele lat. W WASO KLIM oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz przegląd wentylacji w Oświęcimiu.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  

WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii