Napisz do nas

Wentylacja WASO KLIM to gwarancja łatwej obsługi oraz niezawodnej pracy. W ofercie firmy znajdą Państwo rozwiązania wyprodukowane przez cenione na świecie i chętnie wybierane przez klientów marki, a wśród nich wentylację mechaniczną i grawitacyjną, które choć różnią się od siebie sposobem działania, to zapewniają odpowiednią dla zdrowia i komfortu wymianę powietrza w pomieszczeniach.

Wentylacja Piekary Śląskie

Tego typu systemy w szczególności powinny znaleźć się w przestrzeniach, w których często przebywają alergicy – nowoczesny mechanizm wpływa pozytywnie na ich samopoczucie i zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznej. Oferta WASO KLIM, oprócz pomocy w doborze właściwej jednostki, obejmuje także montaż i serwis wentylacji na terenie Piekar Śląskich i pobliskich okolic. Prace realizujemy w domach, biurach i obiektach.
Z myślą o Państwa satysfakcji w WASO KLIM oferujemy bezpłatne doradztwo z zakresu systemów wentylacji. Proponowane konsultacje są prowadzone przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą Państwu w wyborze właściwego urządzenia i podpowiedzą, na co warto zwrócić uwagę w trakcie jego codziennej eksploatacji. Dokonujemy również darmowej wyceny zakupu i przeprowadzenia montażu wentylacji w dowolnym budynku na terenie Piekar Śląskich i okolic.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego!
Fachowy WASO KLIM przeprowadzają staranny montaż wentylacji po wcześniejszym dokonaniu pomiarów. Prace w Państwa domu, biurze czy obiekcie odbywają się w całkowitym bezpieczeństwie i zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP. Zachęcamy także do skorzystania z usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego wentylacji.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

projektowanie systemu rekuperacji

Warto wybrać WASO KLIM, ponieważ:

  • gwarantujemy darmową wycenę i doradztwo,
  • zapewniamy fachową i rzetelną obsługę,
  • pomagamy w wyborze właściwego systemu wentylacji.

Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii