budowa domu

Pomiary wentylacji

Firma WASO KLIM specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń wentylacyjnych i świadczeniu profesjonalnych usług związanych z ich montażem i serwisem. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z możliwości wykonania profesjonalnych pomiarów wentylacji w konkurencyjnej cenie, przeprowadzanych przez doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Dzięki ich dokonaniu zyskają Państwo pewność, że zamontowany w pomieszczeniu lub budynku system nie tylko jest w pełni sprawny i dostarcza powietrze właściwej jakości, ale także, że jego montaż został wykonany zgodnie z obowiązującymi przepisami i specyfiką danego obiektu.

Dlaczego warto przeprowadzać pomiary wentylacji?

Nieprawidłowo działająca wentylacja może odbić się nie tylko na Państwa portfelu, ale także zdrowiu, bez względu na to, w jakim budynku została ona zamontowana. Przede wszystkim jakiekolwiek błędy w systemie uniemożliwiają stałe i odpowiednie oczyszczanie powietrza oraz jego wymianę. To z kolei skutkuje jego niewłaściwą jakością, np. obecnością licznych zanieczyszczeń, problemami z jednostką wentylacyjną i częstymi awariami oraz zwiększonymi rachunkami za energię. Cyrkulacja zostaje zaburzona, a tym samym utrudnione staje się dostarczenie świeżego powietrza i usunięcie nieświeżego. Zrezygnowanie z wykonania pomiarów wentylacji jest szczególnie niebezpieczne w przypadku takich obiektów jak hale produkcyjne i punkty handlu.

klimatyzacja i wentylacja obiektów przemysłowych
pomiary wentylacji

Fachowe pomiary wentylacji z WASO KLIM

Nasz zespół od wielu lat zajmuje się pomiarami wentylacji, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone na najwyższym poziomie, z pełną rzetelnością i profesjonalizmem. Po umówieniu dogodnego dla Państwa terminu fachowcy WASO KLIM sprawdzą, czy posiadany system wentylacji działa w pełni wydajnie, jakie ma parametry i czy jakikolwiek z elementów urządzenia nie uległ uszkodzeniu w trakcie użytkowania. Co więcej, upewnimy się, że przewody wentylacyjne posiadają właściwe ciśnienie niezbędne do stałej cyrkulacji powietrza. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości zaproponujemy Państwu skuteczne rozwiązanie problemu.