Napisz do nas

  W ofercie WASO KLIM znajdziesz wentylację dostępną w Pszczynie i okolicach w konkurencyjnej cenie, dzięki której poprawisz jakość powietrza w pomieszczeniach i zagwarantujesz sobie jego stałe oczyszczanie. Nowoczesne rozwiązania dedykowane budynkom mieszkalnym i biurowym oraz serwerowniom, hotelom, sklepom czy restauracjom obejmują wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, przemysłową i grawitacyjną oraz systemy oddymiające. Jednostki renomowanych marek wyróżniają się wysoką jakością, niezawodnym działaniem, łatwym użytkowaniem i bezawaryjną pracą. W naszej ofercie nie zabrakło również profesjonalnego montażu wentylacji w Pszczynie oraz usług serwisowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami!

  Wentylacja WASO KLIM Pszczyna – serwis, montaż, przeglądy

  W WASO KLIM nie tylko dostarczamy niezawodną wentylację na terenie Pszczyny i pobliskich miejscowości, ale także zajmujemy się profesjonalnym doradztwem z zakresu nowoczesnych rozwiązań. Konsultacje prowadzone przez profesjonalistów z branży są doskonałym sposobem na uzyskanie pomocy w wyborze właściwego rodzaju systemu, wskazówek na temat jego prawidłowego użytkowania i skorzystania z bezpłatnej wyceny. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z darmowego doradztwa WASO KLIM!

  Oprócz sprzedaży i profesjonalnego doradztwa w naszej ofercie znajdziesz także montaż wentylacji w Pszczynie i okolicach. Prace instalacyjne odbywają się po wcześniejszym dokonaniu pomiarów i w dogodnym dla Ciebie terminie. Nasi fachowcy umieszczą wybrany system w odpowiednim miejscu, przestrzegając zasad BHP i upewniając się, że jednostka działa prawidłowo. W trakcie jej użytkowania możesz również skorzystać z serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz przeglądu wentylacji w Pszczynie, będącymi gwarancją jej niezawodnej, bezawaryjnej pracy.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii