Napisz do nas

  Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza umożliwiają specjalistom z WASO KLIM zaproponowanie Państwu jednych z najlepszych rozwiązań wentylacyjnych na rynku. Dzięki współpracy ze światowymi, renomowanymi producentami, np. marką LG, Sinclair czy Mitsubishi Heavy, jesteśmy w stanie zapewnić domom, biurom i wszelkim obiektom rozwiązania idealnie dopasowane do specyficznych wymagań budynku. W przygotowanej ofercie znajdą Państwo wentylację mechaniczną i grawitacyjną oraz systemy oddymiające, które okazują się być niezastąpione w przypadku wystąpienia pożaru.

  Wentylacja Ruda Śląska

  Proponowane systemu zapewniają cyrkulację powietrza i są bardzo łatwe w samodzielnej regulacji. WASO KLIM zapewnia również profesjonalny i staranny montaż oraz serwis wentylacji na terenie Rudy Śląskiej, które są przeprowadzane w dogodnym dla Państwa terminie.
  Wybór odpowiedniego systemu wentylacji jest kluczowy w zapewnieniu mu prawidłowego i bezawaryjnego działania na wiele lat. Właśnie dlatego w ofercie WASO KLIM znajdą Państwo usługę bezpłatnego doradztwa z zakresu tych właśnie rozwiązań, prowadzonego przez zespół odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. W przypadku zainteresowania zakupem i montażem jednostki dokonujemy darmowej wyceny, pozwalającej na poznanie planowanych kosztów realizacji zlecenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

  WASO KLIM oferuje fachowy montaż wentylacji w Rudzie Śląskiej i okolicach, który jest przeprowadzany po uprzednim dokonaniu niezbędnych pomiarów. W trakcie prac zespół profesjonalistów dokłada wszelkich starań, aby odbywały się one w całkowitym bezpieczeństwie. Zachęcamy również do skorzystania z serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, które umożliwiają poznanie dokładnego stanu technicznego elementów systemu i przeprowadzenie ich konserwacji w przypadku wystąpienia awarii.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii