Napisz do nas

  W WASO KLIM od wielu lat specjalizujemy się w dostarczaniu niezawodnej wentylacji mieszkańcom Rybnika i okolic. Systemy dostępne w konkurencyjnej cenie to niezawodny i skuteczny sposób na podniesienie jakości powietrza w pomieszczeniach znajdujących się nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale także biurowych, handlowych czy gastronomicznych. W dostępnej ofercie znajdziesz wentylację grawitacyjną, przemysłową i mechaniczną z odzyskiem ciepła, które wyróżniają się bezawaryjną pracą, łatwością użytkowania i trwałością. Nasz asortyment obejmuje także specjalne systemy oddymiające. Decydując się na zakup wybranego urządzenia, możesz skorzystać z profesjonalnego montażu wentylacji w Rybniku i pobliskich miejscowościach.

  Wentylacja WASO KLIM Rybnik – serwis, montaż, przeglądy

  Jesteś zainteresowany instalacją wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, przemysłowej lub grawitacyjnej w Rybniku? Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa dostępnego w naszej ofercie. W trakcie konsultacji z wykwalifikowanymi i doświadczonymi pracownikami uzyskasz niezbędną pomoc w wyborze odpowiedniego rodzaju systemu i otrzymasz darmową wycenę realizacji zlecenia. Nasz zespół z radością odpowie także na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

  W WASO KLIM specjalizujemy się nie tylko w sprzedaży, ale także montażu wentylacji w Rybniku. We wcześniej uzgodnionym terminie nasz zespół dokona pomiarów i przeprowadzi staranną instalację wybranego systemu zgodnie z przepisami BHP. Zachęcamy również do skorzystania z usługi przeglądu i serwisu wentylacji w Rybniku, w trakcie których sprawdzimy stan techniczny jednostek, szczelność podzespołów i ich prawidłowe działanie. W przypadku wykrycia usterki przeprowadzimy także konserwację wybranych elementów.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.

  FAQ

  Wentylacja dostępna w Rybniku ma za zadanie poprawiać jakość powietrza w budynkach poprzez nieustanną wymianę zanieczyszczonego strumienia na ten czysty i świeży. Wbrew pozorom wietrzenie pomieszczeń nie przyniesie tego samego efektu – w pokojach, w których każdego dnia przebywa wiele osób, obecność grzybów, pleśni, kurzu czy pyłów jest nieunikniona i tylko sprawna wentylacja może usunąć je z powietrza. Montaż systemu pozwala na zapewnienie odpowiednich warunków i zdrowia użytkownikom przestrzeni oraz bezpieczeństwa samemu budynkowi.

  Wentylacja grawitacyjna to od wielu lat najpopularniejszy system w Polskich domach i mieszkaniach. System naturalny można znaleźć nawet w ponad 90% gospodarstwach na terenie całego kraju.

  Straty ciepła, które są spowodowane pracą systemu wentylacji, wynoszą około 30%. Oznacza to, że mniej więcej tyle energii wytwarzanej w budynku jest pochłaniane przez jednostkę wymieniającą powietrze. Dane te dotyczą wyłącznie rozwiązań, które zamontowano w prawidłowy sposób i zgodnie z przepisami. W przypadku uszkodzonej wentylacji straty ulegają zwiększeniu. Warto jednak zaznaczyć, że wspomniane 30% nie powoduje drastycznego podwyższenia kosztów ponoszonych na energię, a może całkowicie zmienić warunki panujące w budynkach.

  Zgodnie z prawem przegląd wentylacji grawitacyjnej powinien odbywać się przynajmniej raz w roku. Optymalnym terminem umówienia wizyty kominiarza są tygodnie poprzedzające rozpoczęcie sezonu grzewczego, czyli wczesna jesień. Choć polskie przepisy nie regulują terminów przeglądu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, to warto kierować się zaleceniami producentów i również przeprowadzać go co 12 miesięcy. Należy pamiętać, że sprawdzenie szczelności i drożności przewodów musi zostać przeprowadzone przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami. Jeśli chodzi o sam koszt usługi, to w zależności od zakresu działań zaczyna się on już od 50 zł. Jeżeli w trakcie wizyty zajdzie konieczność udrożnienia i przeprowadzenia innych czynności, cena za przegląd może wynieść nawet ponad 100 zł.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii