montaż pomp ciepła i systemów wentylacji przez specjalistów z Waso Klim

Pewny serwis wentylacji

W firmie WASO KLIM nie tylko specjalizujemy się w dobieraniu i montażu nowoczesnych systemów, ale także świadczymy usługi z zakresu serwisu wentylacji. Dzięki zatrudnianiu odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników możemy zaproponować Państwu realizację prac w pełni profesjonalnie, rzetelnie i co najważniejsze – sprawnie. Doskonale znamy oferowane przez nas urządzenia i bardzo często wystarczy jedno spojrzenie do środka systemu, abyśmy byli pewni, czy któryś z elementów nie został uszkodzony w trakcie eksploatacji. Oferowany serwis wentylacji jest dedykowany domom, przestrzeniom biurowym, halom produkcyjnym i innym obiektom.

Dlaczego regularny serwis wentylacji jest tak istotny?

Serwis wentylacji to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu osób, które przebywają w danym budynku. Uszkodzenie któregokolwiek z elementów systemu może negatywnie odbijać się na jego pracy i zdrowiu klientów, mieszkańców czy też pracowników. W firmie WASO KLIM oferujemy Państwu profesjonalny serwis, który obejmuje czyszczenie wnętrza urządzeń oraz ich dezynfekcję i ewentualne odgrzybianie, test pracy wentylacji i sprawdzenie szczelności wszystkich jej elementów. Uzyskane informacje na temat stanu technicznego instalacji zapisywane są w dedykowanej jej książeczce serwisowej z dokładnymi datami i szczegółami przeprowadzonych czynności.

system wentylacji
system wentylacji

Serwis wentylacji z WASO KLIM

Decydując się na skorzystanie z oferty naszego gwarancyjnego i pogwarancyjnego serwisu wentylacji, zyskują Państwo nie tylko fachową i profesjonalną pomoc. Naszym klientom zapewniamy kompleksową opiekę nad systemami poprzez regularne przeglądy, szybki serwis w razie wystąpienia jakiejkolwiek awarii urządzenia oraz sprawne i szybkie realizacje napraw. Co więcej, w WASO KLIM zapewniamy nieustanne wsparcie telefoniczne i porady oraz pozostajemy do Państwa dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy konkurencyjne ceny serwisu wentylacji oraz jej ewentualnej naprawy i konserwacji. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!