Napisz do nas

Wentylacja to rozwiązanie charakteryzujące się łatwością regulacji pracy i niezawodnością działania. Oferowane przez firmę WASO KLIM rozwiązania przede wszystkim umożliwiają cyrkulację powietrza, która z kolei podnosi komfort użytkowania danej przestrzeni i zapewnia bezpieczeństwo osobom w nich przebywających. Wysokiej jakości systemy obejmują wentylację mechaniczną i grawitacyjną od światowych producentów, którzy cieszą się zaufaniem i renomą wśród specjalistów w branży.

Wentylacja Siemianowice Śląskie

Ponadto posiadamy także systemy oddymiające, zapewniające tak ważną ochronę w przypadku wystąpienia pożaru. W WASO KLIM uzyskają Państwo profesjonalną pomoc z zakresu doboru odpowiedniego systemu. Oferujemy również fachowy montaż wentylacji na terenie Siemianowic Śląskich i okolic oraz jej serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych z Siemianowic Śląskich i pobliskich miejscowości w ofercie firmy WASO KLIM nie zabrakło usługi bezpłatnego doradztwa, czyli nieodpłatnej konsultacji z ekspertem, w trakcie której poznają Państwo szczegóły proponowanych systemów wentylacji i uzyskają niezbędną pomoc w wyborze tego właściwego. Na Państwa życzenie dokonujemy również darmowej wyceny zlecenia, pozwalającej na poznanie kosztów jego realizacji.

Zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu!
WASO KLIM przeprowadza staranny i zgodny z przepisami BHP montaż wentylacji, a także oferuje jej serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w konkurencyjnych cenach.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii