Napisz do nas

  Wentylacja dostępna w Sosnowcu w atrakcyjnej cenie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Nowoczesne systemy, których zadaniem jest nieustanna wymiana zanieczyszczonego powietrza na świeże, są doskonałym rozwiązaniem dla budynków mieszkalnych, biurowych oraz różnorodnych obiektów – restauracji, hoteli, serwerowni i sklepów. W WASO KLIM od wielu lat współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy przygotowali wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, przemysłową i grawitacyjną. W dostępnej ofercie nie brakuje także systemów oddymiających, gwarantujących bezpieczeństwo w przypadku wystąpienia pożaru. Z myślą o naszych klientach zapewniamy również montaż wentylacji w Sosnowcu i okolicach oraz jej serwis i przegląd.

  Wentylacja WASO KLIM Sosnowiec – serwis, montaż, przeglądy

  Klientów zainteresowanych zakupem i montażem wentylacji w Sosnowcu i pobliskich miejscowościach zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa świadczonego przez specjalistów z WASO KLIM. Profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami udzielą Ci niezbędnej pomocy w wyborze właściwego systemu, podpowiedzą, jak prawidłowo go używać i jak często wykonywać przegląd oraz dokonają wyceny planowanych prac całkowicie za darmo. Serdecznie zachęcamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu!

  W ofercie WASO KLIM znajdziesz montaż wentylacji na terenie Sosnowca i okolicznych miejscowości, w trakcie którego zadbamy o właściwy sposób instalacji jednostki i upewnimy się, że spełnia ona normy prawne. Co istotne, podczas realizacji prac przestrzegamy zasad BHP i zapewniamy całkowite bezpieczeństwo osobom, które znajdują się wewnątrz budynku. Zachęcamy także do skorzystania z serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego wentylacji w Sosnowcu oraz jej regularnych przeglądów.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.

  FAQ

  Wentylacja dostępna w Sosnowcu to nic innego, jak nieustanna wymiana powietrza w pomieszczeniach – to zanieczyszczone jest usuwane, a na jego miejsce dostarcza się czysty i świeży strumień. Znajdujące się w nim bakterie, grzyby czy kurz mogą odbijać się negatywnie nie tylko na ludzkim zdrowiu, ale także na stanie budynku. Niestety regularne wietrzenie przestrzeni okazuje się niewystarczające, dlatego właśnie montaż wentylacji w Sosnowcu jest najlepszym sposobem na podwyższenie jakości pomieszczenia we wnętrzach.

  Choć na rynku można znaleźć wiele rodzajów systemów wymiany powietrza, to wentylacja grawitacyjna, zwana także naturalną, cieszy się największą popularnością. Szacuje się, że nawet ponad 90% budynków mieszkalnych na terenie kraju zostało wyposażonych właśnie w ten typ jednostki.

  Wiele osób rezygnuje z instalacji wentylacji w obawie przed nadmiernym uciekaniem ciepła. Niepotrzebnie – odpowiednio zamontowany i sprawnie działający system, który spełnia właściwe normy, pochłania maksymalnie 30% energii wytwarzanej wewnątrz pomieszczeń. Choć może wydawać się to dość sporo, to w rzeczywistości jest to mały koszt zapewnienia właściwych warunków w budynkach. W końcu to właśnie wentylacja grawitacyjna czy przemysłowa gwarantuje prawidłową jakość powietrza.

  Częstotliwość przeglądów wentylacji grawitacyjnej jest regulowana prawnie. Okresowe sprawdzenie szczelności i prawidłowego działania podzespołów systemu powinno odbywać się przynajmniej raz w roku, najczęściej wczesną jesienią, a jego przeprowadzeniem musi zająć się fachowiec z odpowiednimi kwalifikacjami. W przypadku wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła polskie normy nie określają terminów przeglądu. Należy jednak pamiętać, że rezygnacja z niego może odbijać się negatywnie nie tylko na działaniu samego systemu, ale także na bezpieczeństwie osób przebywających w budynkach. Jeśli zaobserwujesz jakiekolwiek nieprawidłowości w pracy jednostki, od razu skontaktuj się z kominiarzem. Koszt przeglądu waha się od 50 do nawet kilkuset złotych, w zależności od zakresu usług.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii