Napisz do nas

  Firma WASO KLIM od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu klientom indywidualnym i biznesowym z Świętochłowic i okolic nowoczesnych, energooszczędnych i niezawodnych rozwiązań dedykowanych i domom, i biurom czy obiektom. Oferta obejmuje również wentylację, czyli systemy, które umożliwiają wymianę powietrza z wewnątrz budynku z tym na zewnątrz.

  Wentylacja Świętochłowice

  Tym, co wyróżnia proponowane urządzenia, jest wysoka jakość wykonania i łatwość samodzielnej regulacji ich pracy. W WASO KLIM znajdziecie Państwo wentylację mechaniczną i jej naturalny odpowiednik – wentylację grawitacyjną. Zapewniamy również nowoczesne systemy oddymiające. Specjaliści zatrudnieni przez firmę pomagają nie tylko w doborze właściwego rozwiązania, ale także zapewniają montaż i serwis wentylacji na terenie Świętochłowic i pobliskich miejscowości.
  Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa oferowanego przez WASO KLIM. W trakcie konsultacji jeden z ekspertów firmy odpowie na wszystkie Państwa pytania, doradzi, który system wentylacji sprawdzi się najlepiej w posiadanej przestrzeni, a także udzieli cennych wskazówek na temat jego montażu czy użytkowania. Dokonujemy również darmowej wyceny, dzięki której jeszcze przed rozpoczęciem prac poznają Państwo ich koszty. Nieustannie pozostajemy do Państwa dyspozycji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

  Montaż i serwis wentylacji dostępne w WASO KLIM to profesjonalne usługi świadczone z największą starannością i rzetelnością. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej oferty!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii