Napisz do nas

  Wentylacja jest doskonałym pomysłem, który pomoże w prawidłowym przepływie powietrza w każdym budynku. Ten bardzo prosty proces, który odbywa się pomiędzy pomieszczeniami wewnątrz a obszarem na zewnątrz, jest bardzo potrzebny dla przebywających w środku ludzi, zwierząt, a także ma również ogromny wpływ na pracę urządzeń. Nasza firma WASO KLIM oferuje szeroki wachlarz urządzeń jak wentylacja grawitacyjna, mechaniczna oraz zaawansowane systemy oddymiające. Nasze usługi są dostępne na terenie Tarnowskich Gór oraz w okolicach, nasi wykwalifikowani pracownicy wykonują całą paletę zadań. Od niezbędnych pomiarów pomieszczeń, profesjonalny montaż, po regulację i regularny serwis, który zapewni odpowiednią pracę systemom wentylacyjnym. Każde zlecenie jest dla nas ważne i realizujemy je z największym zapałem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Wentylacja WASO KLIM Tarnowskie Góry – serwis, montaż, przeglądy

  Nasza specjalistyczna kadra z WASO KLIM dojedzie w każde miejsce w Tarnowskich Górach, żeby dokonać przeglądu, pomiarów lub zamontować nowoczesne systemy wentylacyjne. Nasi eksperci pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia oraz dokonają odpowiedniej darmowej wyceny, żeby Państwo byli przygotowani na wszystkie ewentualne koszty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi wspaniałymi pracownikami, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące wentylacji w pomieszczeniach.

  Zrobimy wszystko, żeby każdy klient na terenie Tarnowskich Gór oraz w okolicach był zadowolony ze swojego systemu wentylacyjnego. Nasza oferta jest dedykowana dla biur, domów mieszkalnych, serwerowniach, hal produkcyjnych oraz innego typu budynków, gdzie wymagane jest dostarczenie świeżego powietrza. Wszystkie prace wykonywane są z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa, a także żeby zminimalizować dyskomfort wszystkich osób przebywających w budynku. Firma WASO KLIM to profesjonalne usługi w bardzo atrakcyjnej cenie!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii