Napisz do nas

  Wentylacja polega na zapewnieniu pomieszczeniom odpowiedniej cyrkulacji powietrza i jego wymianie pomiędzy wnętrzem budynku a obszarem na zewnątrz. Dzięki temu przestrzenie są komfortowe w użytkowaniu, nawet dla alergików i osób z astmą, nie wpływają negatywnie na samopoczucie i nie odbijają się na ludzkim zdrowiu.

  Wentylacja Trzebinia

  W bogatej ofercie firmy WASO KLIM znalazły się propozycje od jednych z najpopularniejszych producentów na świecie, między innymi LG, Sinclair i Mitsubishi, których katalogi znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Asortyment obejmuje wentylację mechaniczną i grawitacyjną, czyli naturalną, a także nowoczesne i zapewniające bezpieczeństwo systemy oddymiające w konkurencyjnych cenach. WASO KLIM specjalizuje się również w montażu i serwisie wentylacji na terenie Trzebini i pobliskich miejscowości.
  Bogata oferta firmy WASO KLIM obejmuje profesjonalne i bezpłatne doradztwo z zakresu systemów wentylacji dedykowane wszystkim klientom z Trzebini i okolic. Zespół wykwalifikowanych konsultantów udzieli Państwu pomocy w doborze właściwego rozwiązania dopasowanego do konkretnej przestrzeni i odpowie na wszystkie pytania. Na Państwa życzenie dokonujemy także darmowej wyceny zakupu i montażu wentylacji jeszcze przed rozpoczęciem współpracy. Serdecznie zachęcamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu!

  Montaż wentylacji dostępny w ofercie WASO KLIM to usługa świadczona z największą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP. Zespół fachowców w dogodnym dla Państwa terminie przeprowadzi instalację systemu. Zapewniamy także sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jednostek.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Najlepsze systemy wentylaci

  Korzystając z usług WASO KLIM, zyskują Państwo:

  • darmowe doradztwo i wycenę,
  • profesjonalną obsługę potwierdzoną licznymi certyfikatami,
  • fachowy montaż i serwis wentylacji,
  • konkurencyjne ceny nowoczesnych rozwiązań.

  Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii