Napisz do nas

  Jedną ze specjalizacji naszej firmy jest wentylacja. Tychy to jeden z ważniejszych obszarów naszych działań na mapie Śląska. W ofercie WASO KLIM znajdują się systemy pochodzące od znanych marek, które od wielu lat cieszą się renomą i zaufaniem wśród klientów na całym świecie. Dlaczego wentylacja jest tak ważna? Jej prawidłowe działanie zapewnia odpowiednią wymianę powietrza między wewnętrzną a zewnętrzną częścią budynku. Podnosi to komfort przebywania w pomieszczeniach i jest niezbędne pod kątem zdrowotnym. Dlatego też dobór, montaż i serwis wentylacji warto powierzyć profesjonalnej i doświadczonej ekipie – dokładnie takiej, jaką znajdą Państwo w WASO KLIM.

  Oferta wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej

  Nasza oferta to wentylacja mechaniczna i grawitacyjna w Tychach. Kierujemy ją do klientów indywidualnych i biznesowych. Zapewniamy konkurencyjne ceny i system dopasowany idealnie do specyfiki i wymagań danych przestrzeni. Dodatkowo oferta obejmuje również systemy oddymiające, które umożliwiają odprowadzenie dymu i trujących oparów z budynku w przypadku wystąpienia pożaru. Sprawnie działająca wentylacja poprawia cyrkulację powietrza, co ma ogromny wpływ na samopoczucie oraz wykonywanie codziennych czynności. Jest także kluczowa w przypadku osób cierpiących na alergię lub astmę. Jeśli chcą Państwo jeszcze bardziej podnieść komfort funkcjonowania w biurze czy domu, polecamy do kompletu z wentylacją postawić na sprawdzone rozwiązanie klimatyzacyjne. Oczywiście klimatyzacja w Tychach również znajduje się w zakresie naszych usług, dlatego zachęcamy do kontaktu.

  Firma WASO KLIM przeprowadza fachowy montaż systemów wentylacji w Tychach i okolicach. Usługa świadczona jest z rzetelnością i profesjonalizmem oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP. Zachęcamy również do skorzystania z serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego jednostek, w trakcie którego sprawdzamy stan techniczny jednostek i przeprowadzamy naprawę ewentualnych awarii.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Wentylacja

  Montaż, serwis i pomiar wentylacji w Tychach

  Firma WASO KLIM nie tylko pomaga w wyborze odpowiedniego systemu, ale także zapewnia fachowy montaż i serwis wentylacji na terenie Tychów i pobliskich miejscowości.

  • Bezpłatne doradztwo wentylacyjne – zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa WASO KLIM. Konsultacje są prowadzone przez ekspertów z branży wentylacji, którzy pomogą Państwu w doborze odpowiedniego rodzaju systemu, rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na pytania związane z montażem, użytkowaniem jednostek czy też ich serwisem.
  • Darmowa wycena wentylacji – na Państwa życzenie dokonujemy także darmowej wyceny, pozwalającej na oszacowanie kosztów realizacji zlecenia.
  • Montaż wentylacji w Tychach – firma WASO KLIM przeprowadza fachowy montaż systemów wentylacji w Tychach i okolicy. Usługa świadczona jest z rzetelnością i profesjonalizmem oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP.
  • Gwarancyjny i pogwarancyjny serwis wentylacji w Tychach – zachęcamy również do skorzystania z serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego jednostek, w którego trakcie sprawdzamy stan techniczny jednostek i przeprowadzamy naprawę ewentualnych awarii.

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu klientów zainteresowanych wentylacją w Tychach i okolicy!

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii