Napisz do nas

  Wentylacja dostępna w ofercie WASO KLIM to rozwiązania pochodzące od marek, które od wielu lat cieszą się renomą i zaufaniem wśród klientów na całym świecie. Praca proponowanych systemów polega na wymianie powietrza między wnętrzem a zewnętrznym terem budynku, co z kolei podnosi komfort przebywania w pomieszczeniach.

  Wentylacja Tychy

  Klientom indywidualnym i biznesowym z Tychów i okolic zapewniamy wentylację mechaniczną i grawitacyjną w konkurencyjnych cenach dopasowaną idealnie do specyfiki i wymagań danych przestrzeni. Oferta obejmuje również systemy oddymiające, które umożliwiają odprowadzenie dymu i trujących oparów z budynku w przypadku wystąpienia pożaru. Firma WASO KLIM nie tylko pomaga w wyborze odpowiedniego systemu, ale także zapewnia fachowy montaż i serwis wentylacji na terenie Tychów i pobliskich miejscowości.
  Zachęcamy Państwa do skorzystania z usługi bezpłatnego doradztwa WASO KLIM. Oferowane konsultacje są prowadzone przez ekspertów z branży wentylacji, którzy pomogą Państwu w doborze odpowiedniego rodzaju systemu, rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na pytania związane z montażem, użytkowaniem jednostek czy też ich serwisem. Na Państwa życzenie dokonujemy także darmowej wyceny, pozwalającej na oszacowanie kosztów realizacji zlecenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu!

  Firma WASO KLIM przeprowadza fachowy montaż systemów wentylacji w Tychach i okolicach. Usługa świadczona jest z rzetelnością i profesjonalizmem oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP. Zachęcamy również do skorzystania z serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego jednostek, w trakcie którego sprawdzamy stan techniczny jednostek i przeprowadzamy naprawę ewentualnych awarii.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Wentylacja

  Skorzystanie z oferty firmy WASO KLIM to gwarancja:

  • Konkurencyjnych cen jednych z najlepszych rozwiązań wentylacyjnych od renomowanych marek,
  • Bezpłatnego doradztwa i wyceny,
  • Profesjonalizmu, rzetelności i terminowości,
  • Fachowego montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii