Napisz do nas

Innowacyjne i nowoczesne systemy wentylacyjne, są potrzebne do niezbędnej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach. Jest to wymagane szczególnie w budynkach, gdzie przebywają ludzie, zwierzęta oraz maszyny, jak na przykład serwery, które potrzebują odpowiednich warunków dla prawidłowego działania. W naszej firmie WASO KLIM do każdego zamówienia podchodzimy z dużym zaangażowaniem, oferując najwyższej jakości usługi na terenie całego Wodzisławia Śląskiego i jego okolic. Naszą szeroką paletę systemów wentylacyjnych od typowych grawitacyjnych, mechanicznych po zaawansowane urządzenia oddymiające, dopasujemy do każdego typu wnętrz. W WASO KLIM oferujemy również wszystkie niezbędne pomiary, całkowity montaż, a także wyregulowania aparatury, które jest wymagane dla prawidłowego działania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i usługami!

Wentylacja WASO KLIM Wodzisław Śląski – serwis, montaż, przeglądy

Nasi dobrze wyszkoleni pracownicy z WASO KLIM zadbają o odpowiedni dobór urządzeń, dokonają wszystkich wymaganych pomiarów oraz zamontują i wyregulują cały system wentylacyjny. To wszystko z dojazdem na terenie całego Wodzisławia Śląskiego i w jego okolicach. Zachęcamy gorąco do kontaktu telefonicznego lub mailowego, gdzie zostaną udzielone odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące serwisu, montażu, a także przeglądu urządzeń wentylacyjnych. Uwaga nasi eksperci WASO KLIM dokonują również profesjonalnej darmowej wyceny, która pozwoli oszacować wszystkie koszty, jakie będzie trzeba ponieść.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych profesjonalnych usług serwisu, montażu oraz przeglądów wentylacji na terenie miasta Wodzisław Śląski. Nasze urządzenia można zamontować w różnego typu pomieszczeniach, mogą to być biura, zwykłe mieszkania, a nawet hale produkcyjne. Prace montażowe będą przebiegać z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa oraz przy maksymalnym zmniejszeniu dyskomfortu wszystkich przebywających w budynku. W WASO KLIM zapewniamy odpowiednią pracę oraz wyregulowanie maszyn wentylacyjnych, które znacznie przedłużą ich okres eksploatacji.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

Dlaczego to właśnie z oferty WASO KLIM powinni Państwo skorzystać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
  • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
  • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
  • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  

WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii