Napisz do nas

  Systemy wentylacyjne to istotny element budynku, który pomoże w odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Dzięki temu przebywanie w takim pomieszczeniu będzie znacznie przyjemniejsze dla człowieka i odpowiednie dla wyspecjalizowanych maszyn, które potrzebują określonych warunków do poprawnego działania. W WASO KLIM otrzymają Państwo profesjonalną ofertę z szerokim wyborem wentylacji grawitacyjnych, mechanicznych oraz zaawansowanych systemów oddymiających. Oferujemy kompleksowe usługi na terenie Żor i w okolicznych miejscowościach, w bardzo atrakcyjnych cenach. Są to wszystkie niezbędne zadania od montażu po serwis, które zapewnią optymalne działania wentylacji w budynku. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością, aby każdy klient był zadowolony w 100%. Zachęcamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

  Wentylacja WASO KLIM Żory – serwis, montaż, przeglądy

  Nasi dobrze wyszkoleni pracownicy z WASO KLIM zapewnią profesjonalny montaż wentylacji, a potem doskonałą opiekę pod postacią serwisów i obowiązkowych przeglądów. Zapewni to idealną pracę wszystkich urządzeń na terenie miasta Żory i okalających go miejscowości. Jesteśmy również gotowi na wykonanie profesjonalnej darmowej wyceny, która pozwoli wybrać odpowiedni rodzaj aparatury, a także ocenić wstępnie wszystkie konieczne koszty do poniesienia. Wystarczy zadzwonić lub napisać do nas wiadomość, a pracownicy WASO KlIM udzielą koniecznych informacji.

  Wykonamy każde zlecenie dotyczące montażu systemu wentylacyjnego, może to być biurowiec, zwykły dom mieszkalny, duża hala produkcyjna lub innego typu budynek, który wymaga porządnej cyrkulacji powietrza. Prace instalacyjne i serwisowe są wykonywane z zachowaniem bezpieczeństwa i norm BHP. Pracownicy WASO KLIM zadbają o to, żeby niedogodności były jak najmniej uciążliwe dla osób przebywających w budynku. Zachęcamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby oraz firmy w Żorach, które potrzebują dobrze działającej wentylacji.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii